АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 25°C
Харьков: 24°C
Днепр: 27°C
Одесса: 26°C
Чернигов: 25°C
Сумы: 24°C
Львов: 18°C
Ужгород: 24°C
Луцк: 23°C
Ровно: 23°C

Права рука Яценюка, Микола Мартиненко – наступний на арешт з числа російських енергетичних емісарів

Права рука Яценюка, Микола Мартиненко – наступний на арешт з числа російських енергетичних емісарів
Права рука Яценюка, Микола Мартиненко – наступний на арешт з числа російських енергетичних емісарів

Після арешту газового магната Дмитра Фірташа, кандидатом №2 на арешт є ще один політик, пов’язаний з Росією. Це Микола Мартиненко, голова комітету Верховної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та безпеки. Нейтралізація Миколи Мартиненка є черговим етапом усунення з України російських кураторів енергетики і диверсифікація джерел енергії.

В першу чергу планується поламати схеми продажу російського газу, посередником в чому був Дмитро Фірташ. Через систему реверсних поставок в Україні, передбачається зменшити залежність від Газпрому. Паралельно, з НАК «Нфтогаз України» буде вигнана «газова мафія», яку очолював Микола Мартиненко. З 2010 року на ключові посади було призначено ряд менеджерів, які довгі роки працюють на його підприємствах та Давида Жванії. Після наведення порядку в Нафтогазі, буде показаний реальний видобуток вітчизняного газу в рік. В останні роки, через корупційні схеми офіційний видобуток занижувався, а різниця реалізовувалась на підприємствах олігархів.

Відсутність Миколи Мартиненка також позитивно позначиться на атомній енергетиці. Понад 15 років Мартиненко і Жванія утримують 100% залежність України від російського ядерного пального. Після Помаранчевої революції була спроба позбавитись залежності. Американська фірма Westinghouse вже налагодила виробництва пального. Однак за попередньої влади діяльність компанії була зупинена в Україні. Керівництво Westinhouse передало американський службам матеріали, які підтверджують причетність Миколи Мартиненка до перешкоджання діяльності та лобіювання російських інтересів в енергетиці. Вже кілька місяців слідство йде повним ходом. Незабаром преса дізнається про ще одну сенсацію – арешт миколи Мартиненка. 

Элита Евразии


Теги статьи: Мартиненко

Дата и время 13 марта 2014 г., 22:19     Просмотры Просмотров: 9997
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.335843