АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 18°C
Харьков: 18°C
Днепр: 23°C
Одесса: 27°C
Чернигов: 18°C
Сумы: 18°C
Львов: 19°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 19°C
Ровно: 18°C

У Раді Європи розкритикували Україну за мляве запобігання корупції

У Раді Європи розкритикували Україну за мляве запобігання корупції
У Раді Європи розкритикували Україну за мляве запобігання корупції

Україна суттєво відстає у реформаторських зусиллях щодо запобігання корупції серед депутатів, суддів та прокурорів.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на пресслужбу Ради Європи.

Зокрема, із 31 рекомендації Україна на задовільному рівні втілила 5, частково – 15, а 11 не виконала взагалі. GRECO зазначає, що деякі закони, спрямовані на виконання рекомендацій, були прийняті попереднім парламентом. Утім більшість були відкладені після обрання нового парламенту у липні 2019 року та формування нового уряду в серпні. Позитивом в організації вважають прийняття кількох законів, запропонованих президентом Зеленським, які мають важливе значення для боротьби з корупцією.

Зокрема, GRECO вітає новий закон про перезавантаження Національного агентства з запобігання корупції. Також позитивними у GRECO називають повторну криміналізацію незаконного збагачення, скасування вимоги для громадських активістів розкривати фінансову інформацію, зміцнення правової основи для захисту інформаторів і створення Антикорупційного суду. “Однак зусилля по боротьбі з корупцією – це не тільки прийняття законів або створення інституцій. Вони в основному стосуються ефективної реалізації схвалених реформ. Вкрай важливо, щоб недавно прийняті законодавчі та інші заходи були належним чином втілені.

З огляду на нещодавнє впровадження відповідного законодавства попереду – значна робота”, – заявили у Раді Європи. У GRECO підкреслили, що так само незалежність і неупередженість антикорупційних інституцій повинні забезпечуватися не тільки законом, а й на практиці. GRECO просить Україну надати додаткову інформацію про реалізацію невиконаних рекомендацій до 30 червня 2021 року.Теги статьи: УкраїнаКорупціяСовет ЕвропыGRECO

Дата и время 26 марта 2020 г., 17:47     Просмотры Просмотров: 1087
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Есть ли у вас в городе подразделения теробороны?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.078951