АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 8°C
Харьков: 16°C
Днепр: 18°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 14°C
Львов: 12°C
Ужгород: 14°C
Луцк: 14°C
Ровно: 14°C

Голова ДСНС отримав понад сто тисяч гривень матеріальної допомоги

Голова ДСНС отримав понад сто тисяч гривень матеріальної допомоги
Голова ДСНС отримав понад сто тисяч гривень матеріальної допомоги

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін отримав від держави понад сто тисяч гривень матеріальної допомоги, при чому зарплата чиновника складає 1,3 мільйона гривень на рік.

Про це стало відомо із суттєвих змін у декларації чиновника.

Вчора, 31 березня, Чечоткін задекларував “матеріальну допомогу для вирішення соціальних питань” у розмірі 111 тисяч 675 гривень, отриману від ДСНС, структури, якою керує чиновник. Невідомо, для вирішення яких саме соціальних питань чиновник сам собі виписав матеріальну допомогу. Особливо у такий важкий для країни час – розпал епідемії коронавірусу.

Ба більше, Чечоткін – людина дуже заможна, і матеріальної допомоги не потребує. Про це свідчать дані у декларації за минулий рік, поданій наприкінці лютого цього року. Чечоткін разом з дружиною і дочкою в рівних частках мають право користування квартирою у столиці на майже 70 “квадратів”. Вся інша його нерухомість знаходиться у Чернігівській області.

У чиновника є дві земельні ділянки (на 1105 та 561 “квадратів”, – ред.), половина приватного будинку і половина ще однієї ділянки на 2500 “квадратів” у Єркові Козелецького району Чернігівській області. Чечоткін також одноосібно володіє земельними ділянками на 27,4 та 13,7 сотки у Олексіївщині Козелецького району Чернігівської області, а також земельними ділянками на 300 та 152 “квадрати” у Євминці того ж Козелецького району. Чиновник має право користування житловим будинком на 49 “квадратів” у Єркові Козелецького району. Дружина Чечоткіна Олена володіє земельною ділянкою та нежитловим приміщенням у Щасливому Бориспільського району Київської області.

Також у документі зазначено три об’єкти незавершеного будівництва: житловий будинок на 180 “квадратів” у Єркові та дві квартири у столиці – дружини та доньки на 64 та 93 “квадрати”. У дочки чиновника є авто Mazda SKYACTIV SDN 1.5L 2016 року випуску за півмільйона. Сам чиновник та його дружина, принаймні згідно з декларацією, автотранспорту не мають. За минулий рік Чечоткін отримав 1 279 584 грн. зарплати у ДСНС, 140 542 грн. пенсії, 10 248 грн. за надання майна в лізинг, 8 545 грн. державної та соціальної матеріальної допомоги.

Його донька Вероніка заробила 358 468 грн. у Фонді Східна Європа, отримала додаткове благо на суму 39 469 грн. у тому ж фонді та отримала дохід від відчуження нерухомого майна – 190 000 грн. Дружина Олена заробила 43 547 грн. у Територіальному управлінні Служби судової охорони у м. Києві та Київській області, а також отримала дохід від відчуження нерухомого майна на 1 676 400 гривень. Чечоткін тримає готівкою 15 тисяч доларів США, а також 83 964 і 57 591 гривень на банківських рахунках.

У квартири, що будуються, дочка та дружина чиновника вклали  1 727 190 та 1 265 385 гривень відповідно. Дружина Олена тримає у банку 42 308 гривень. Варто зазначити, що до призначення на посаду голови ДСНС Чечоткін не володів такими великими активами. Сукупний дохід сім’ї в 2014 році, згідно з декларацією, складав 517 360 гривень, з яких 377 934 гривень – дохід самого Чечоткіна. З нерухомості він мав будинок в Чернігівській області та квартиру в Києві, а також автомобіль Nissan Almera 2006 року випуску. Також Микола Олександрович не мав ніяких заощаджень в банках.

Чечоткін був призначений головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій 14 травня 2015 року розпорядженням Кабінету Міністрів України № 469-р, і замінив на цій посаді Зоряна Шкіряка, і за майже п’ять років на посаді нажив чималих статків.

Довідка:

Чиновник має дві вищі освіти – закінчив Київське вище танкове інженерне училище ім. І. Якубовського та Національну академію державного управління при Президентові України, отримавши диплом магістра державного управління.

З 2002-го працював у відділі координації застосування сил управління моніторингу та координації застосування сил Департаменту сил МНС України, відділі моніторингу та координації застосування сил Департаменту оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України, а також у відділі оперативного реагування на надзвичайні ситуації Департаменту цивільного захисту населення і територій МНС України. З 2006 року займав керівні посади в центральному апараті Міністерства з надзвичайних ситуацій України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій. З липня 2014 року обіймав посаду директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України.

Правоохоронні органи вже мали претензії до декларацій чиновників. У березні минулого року Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) почало повну перевірку електрону декларацію голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна за 2017 рік на достовірність зазначених у ній відомостей, точність оцінки задекларованих активів, та наявність конфлікту інтересів. А вже у вересні 2019 року стало відомо, що ДБР розслідує справу про можливі правопорушення глави ДержНС Чечоткіна. Кримінальне провадження розслідувалося за ст. 382 (невиконання судового рішення) Кримінального кодексу.

В рамках справи було зроблено спробу через суд зобов’язати ДБР невідкладно вручити Чечоткіну повідомлення про підозру, ініціювати відсторонення його від посади і арешт 1,7 млн. гривень на банківських рахунках ДержНС. Разом з тим Печерський районний і Київський апеляційний суди відмовилися зобов’язати ДБР виконувати зазначені дії. Тож виходить, що справу проти Чечоткіна “зам’яли”.Теги статьи: ДекларуванняДеклараціядоходиЧечоткін Микола

Дата и время 02 апреля 2020 г., 02:19     Просмотры Просмотров: 2055
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Що вони собі насудили: суддя Гайсинського районного суду Іван Капуш
Мільйонери в уряді. Топ-менеджер ІСД претендує на посаду у Міністерстві енергетики
Екс-депутат від БПП збрехав у декларації про вартість придбаного елітного авто

Доходи у розмірі понад мільйон гривень задекларували 3150 українців
Фіскал Януковича Поїзд штурмує уряд у прагненні повернутися до “годівниці”
Суддя Гайсинського районного суду Вінницької області Іван Капуш: суддя мультимільйонер з розкішним будинком

Податковий начальник Володимир Луговський: київський мультимільйонер в житомирському засланні
Сергій Береговий: податковий начальник який любить Mercedes
Вишгородський податківець Олександр Назарчук: люблячий тато заможнього сина-бізнесмена

Як закарпатський фіскал Роман Луник на посаді нечувано розбагатів
Рецепт успіху львівського податківця Василя Кресяка: як стати мультимільонером все життя збираючи податки для держави
Землероби в судівських мантіях та прокурорських мундирах

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.331356