АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 10°C
Харьков: 13°C
Днепр: 14°C
Одесса: 13°C
Чернигов: 11°C
Сумы: 12°C
Львов: 11°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 11°C
Ровно: 11°C

“Це свавілля”: вчителі скаржаться, що їх виганяють у відпустку за свій рахунок або урізають зарплату

“Це свавілля”: вчителі скаржаться, що їх виганяють у відпустку за свій рахунок або урізають зарплату
“Це свавілля”: вчителі скаржаться, що їх виганяють у відпустку за свій рахунок або урізають зарплату

Освітній омбудсмен України Сергій Горбачов звернувся до українських вчителів з важливого питання в розпал карантину через коронавірус.

“Педагоги мають право на повну зарплату. Сьогодні, в перший день місяця лікарі почали отримувати зарплату за березень – а вже є повідомлення, що деякі керівники, використовуючи складну ситуацію, вирішили “вирішили зекономити на вчителях і платити вчителям з точки зору карантину дві третини навіть не середню зарплату, а тільки посадовий оклад, без доплат та допомоги. Дуже шкода, влада в різних регіонах України вирішила зробити становище вчителів ще складніше”, – написав Сергій у Facebook.

Горбачов зазначив, що не беруть до уваги те, що багато вчителів зараз працюють понаднормово, тому що намагаються організувати дистанційне навчання. “Ще одне вкрай негативне порушення – вимога до викладачів відправитися у відпустку: особливо коли вони вимагають піти без збереження зарплати”. Якщо вчитель відправлений у відпустку, тим самим керівник позбавляє студентів права на освіту: бо яка дистанційна робота може бути у відпустці?”, – написав омбудсмен.

Він зазначив, що вчителям зараз платять дві третини окладу або відправляють у відпустку, це не тільки несправедливо, але і незаконно.Теги статьи: коронавирусКарантин в УкраинеГорбачов СергійКарантинвчителіЗарплата

Дата и время 05 апреля 2020 г., 21:26     Просмотры Просмотров: 897
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
30 мая 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.254653