У ЄС бракує медикаментів для лікування коронавірусу, – ЗМІ

У ЄС бракує медикаментів для лікування коронавірусу, – ЗМІ
У ЄС бракує медикаментів для лікування коронавірусу, – ЗМІ

У Німеччині закінчуються ліки для лікування важкохворих пацієнтів з коронавірусом COVID-19.

Про це пише Die Welt з посиланням на лист Єврокомісії до виробників ліків.

Йдеться про седативи, знеболювальні, міорелаксанти і антибіотики, а також про медикаменти для реанімації.

Як повідомляється, у листі єврокомісар з охорони здоров’я Стелла Кіріакідес закликає певні європейські асоціації фармакології підштовхнути компанії до збільшення виробництва цих медикаментів. При цьому вона наголошує на “неймовірній нагальності проблеми”. У листі зазначено, що раніше кілька країн ЄС повідомили Європейському агентству лікарських засобів (EMA), що їхніх запасів життєво необхідних ліків залишилося тільки на тиждень.

“Надзвичайно важливо надати терміновий пріоритет збільшенню виробництва цих препаратів. Ми покладаємося на вас і вашу відповідальність і солідарність для того, щоб пацієнти в Європі мали доступ до необхідних ліків”, – пише Кіріакідес.

Відзначається, що клініки повідомили EMA, що за 47 годин у них закінчаться необхідні засоби для реанімації. Також стверджується, що у деяких країн Європи засоби для лікування важко хворих уже закінчилися. Зокрема, це стосується Іспанії, Франції, Швеції, Фінляндії та Австрії.

Відзначимо, близько половини від усіх випадків коронавірусу у світі, число яких наближається до півтора мільйона, зареєстровані в Європі.

Дата и время 09 апреля 2020 г., 09:04     Просмотры Просмотров: 536