АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Квоти в енергетиці, або чому генерал Литвин перейшов на сторону опозиції

Квоти в енергетиці, або чому генерал Литвин перейшов на сторону опозиції
Квоти в енергетиці, або чому генерал Литвин перейшов на сторону опозиції

Генерал Армії України Литвин Микола Михайлович повернув хід історії на Майдані в іншу сторону. Після вильоту з Харкова екс-президент Віктор Янукович прийняв рішення про посадку в Донецьку. Звідти планувались дальші дії в напрямку федералізації України. Коли прикордонна служба заборонила зліт чартеру на борту з Януковичем, екс-президент відчув, що з кожною хвилиною він втрачає владу. Саме тоді було прийняте рішення втікати в Крим, а пізніше в Росію.

 

Нардеп Володимир Литвин колись так зрадив Помаранчеву коаліцію, підтримавши у парламенті Януковича. Не за дармо, звичайно. Як кажуть, нічого особистого, це ж бізнес.

 

Команда Литвинів себе реалізувала в різних галузях промисловості. Останні роки, це аграрний сектор та їх продукти переробки. Квоти в «теми» вони отримували від урядів ще з 90-х років. За допомогу Турчинову є бажання відірвати кусок і в цей раз.

 

Ігор Єремєєв один з тих, який зумів налагодити контакти з імперією Курченка. Коли Курченко змусив більшість нафтотрейдерів піти з ринку і купляти безпосередньо в нього, «Континіюм» Єремеєва не тільки зберіг можливість імпортувати нафтопродукти, але і продовати дизель на залізницю. Після втечі сім’ї з країни шанс зайняти протоптане Курченком поле з’явилось як ніколи. Взяти хоч би схему, за якою люди Курченка викуповували практично весь об’єм скрапленого газу на аукціонах держкомпанії «Укргазвидобування». Це тривало кілька років поспіль. Газ купували за пільговими цінами як для населення, тоді як ринкова ціна була у кілька разів вищою і різниця становила прибуток. Єремеєва також зацікавила мережа автозаправок, яка належить до НАК «Нафтогаз». Звичайно, для цього необхідно контролювати структуру НАКу.

 

Володимир Литвин зумів домовитись з опозицію, про свою квоту в енергетиці. Бізнес-партнер Курченка в кількох схемах Ігор Єремеєв за не тільки залишається в бізнесі, але і отримав можливість швидко розвинути його. Не виключено, що ця група претендуватиме на вилуплення активів «Укргазвидобування», а вже зараз домовляється про свою людину в керівництві «Нафтогазу». Чи боровся Майдан за те, щоб підписанти газові угоди у 2009 році, спільно з бізнес-партнерами Курченка після всього цього дбали за нашу енергетичну безпеку?

Роман Голуб


Теги статьи: ЕремеевЛитвин

Дата и время 18 марта 2014 г., 00:09     Просмотры Просмотров: 7128
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.387723