АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 27°C
Харьков: 29°C
Днепр: 32°C
Одесса: 31°C
Чернигов: 25°C
Сумы: 26°C
Львов: 24°C
Ужгород: 26°C
Луцк: 25°C
Ровно: 25°C

Хабар для Юрчика. Як Укрзалізниця послала Зеленського

Хабар для Юрчика. Як Укрзалізниця послала Зеленського
Хабар для Юрчика. Як Укрзалізниця послала Зеленського

В продовження ситуації, що склалася в «Укрзалізниці» навколо конкурсу на надання послуг із забезпечення харчуванням пасажирів Інтерсіті і Інтерсіті +.

Коротко про ситуацію: 14 травня відбувся підсумковий етап конкурсного відбору претендента на надання послуг із забезпечення харчуванням пасажирів Інтерсіті і Інтерсіті +.

УЗШК намагалося провести цей конкурс з кінця минулого року, але перший його етап був скасований після того, як за рішенням суду на підставі позову одного із учасників (ТОВ «ВОГ КАФЕ») було заборонено проводити другий етап конкурсу. Друга спроба визначити «годувальника» тривала останні два місяці, і 14 травня все-таки пройшов аукціон. В ньому найвищу суму запропонувала компанія «Грінед», за що і була оголошена переможцем конкурсу.

Завдяки цьому, при 100% населеності пасажирів потягу, сума відрахувань становила би 4 мільйони 830 тисяч на місяць, що в 4 рази більше, ніж донедавна сплачувало ТОВ «ВОГ КАФЕ».

Але даний результат не задовольнив керівництво «Укрзалізниці», так як, скоріш за все, воно розраховувало саме на перемогу  ТОВ «ВОГ КАФЕ». Спочатку було намагання  «по тихому» змусити комісію Філії "Українська залізнична швидкісна компанія" просто відмінити результати конкурсу. Але отримали відмову, адже як стверджують члени комісії УЗШК, вони жодним чином не порушили ані нормативних документів Укрзалізниці, ані внутрішніх розпорядчих актів філії УЗШК, і саме тому не вважають можливим, вже після оголошення результатів конкурсу, ось так відверто порушувати права компанії, що перемогла в ньому, надавши найбільшу цінову пропозицію.

Тому пан т.в.о. голови правління Укрзалізниці Юрик І.І. видав «вольове рішення» конкурс відмінити, керівництво Філії "Українська залізнична швидкісна компанія", яке чесно провело конкурс, не зважаючи на прихильність Юрика до ТОВ «ВОГ КАФЕ», звільнити.

Далі більше. По інсайдерській інформації із середовища керівництва «Укрзалізниці», прийнято рішення продовжити дію договору 2016 року із ТОВ «ВОГ КАФЕ». Сума відрахувань становитиме лише 2 млн 250 тис гривень.

Не 4 025 000 грн. з якою виграв конкурс ТОВ «Грінед», і навіть на 4 000 000, які на цьому ж конкурсі пропонувало ТОВ «ВОГ КАФЕ», а лише 2,25 млн. Тобто, тільки на цьому, «Укрзалізниця» втрачає майже 1,775 млн гривень в місяць,  21,3 млн в рік, 106,5 мільйонів гривень на термін дії договору.

Виникає велика кількість питань, на які б хотілося отримати відповіді від пана т.в.о. голови правління Укрзалізниці Юрика І.І.:

-  Чому Ви нищите конкурентність та прозорість ведення бізнесу, порушуючи обіцянки та настанови Президента України Володимира Зеленського, щодо підтримки вітчизняного та іноземного бізнесу в Україні?

-  Чим Ви керувалися, даючи вказівку підписувати новий контракт з ТОВ «ВОГ КАФЕ», по ціні 2,250 млн грн., яка суттєво менша за ціну, озвучену на конкурсі ними же?

-  Як Ви поясните суму збитків в 21,3 млн в рік, тобто 106,5 мільйонів гривень на термін дії контракту, які понесе Укрзалізниця?

- Чи проводилася службова перевірка, яка б пояснила, як і чому компанія «ВОГ КАФЕ» завжди без конкурсу та на старих умовах не одноразово проводила пролонгацію договору, в результаті чого, Укрзалізниця втратила більше 170 млн. грн.?

- Що Вами спонукало звільняти з посад людей, які дійсно працювали на те, щоб Укрзалізниця отримувала дохід більше 21 мільйона гривень щорічно?

-  І останнє, очевидне питання – яку суму хабаря Ви за це отримали?

 Алекс Мамроцький


Теги статьи: конкурсУкрзалізниця тендерУкрзалізницядоходиТОВ ГринедЮрик ИванТОВ ВОГ КАФЕХарчуванняТендериУкрзализныцяИнтерсити

Дата и время 28 мая 2020 г., 14:35     Просмотры Просмотров: 3112
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Нардеп показала мільйонні прибутки членів наглядової ради “Укрзалізниці”
Соратник Медведчука зберігає готівкою 120 мільйонів
В поезде "Укрзалізниці" дождь затопил вагон: пассажиры показали видео

"Укрзализныця" запустила продажу билетов на курорты
Слуги народу роблять «тендерну палату». Продавців та орендодавців нерухомості хочуть змусити “башляти” мутним брокерам екс-регіонала Яценка
Маршрут поезда “Киев-Лисичанск” продлят до нового пункта пропуска на Донбассе

Омелян: Владимир Зеленский, подключитесь к вайбер-чату железнодорожников – там масса интересного о действиях вашей команды
Ситуація з окремими податками під час карантину була катастрофічною, – податкова
Компания из орбиты “Трейд Коммодити” стала крупнейшим поставщиком дизтоплива для УЗ

Новый договор на грузоперевозки: станет ли шантаж грузоотправителей причиной увольнения и.о. главы “Укрзализныци” Ивана Юрика
«Укрзализныця» начнет экономить, заключая долгосрочные контракты с поставщиками – эксперт
Назначение Наумова главой “Ощадбанка” заблокировали через суд

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Как карантин сказался на вашем материальном положении?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.245732