АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 21°C
Харьков: 24°C
Днепр: 22°C
Одесса: 21°C
Чернигов: 20°C
Сумы: 21°C
Львов: 20°C
Ужгород: 22°C
Луцк: 21°C
Ровно: 21°C

Гройсмана звинуватили у співпраці з Януковичем та іншому криміналі

Гройсмана звинуватили у співпраці з Януковичем та іншому криміналі
Гройсмана звинуватили у співпраці з Януковичем та іншому криміналі

Допоки новоспечений віце–прем’єр–міністр України з питань регіональної політики Володимир Гройсман збирається ініціювати перевірку європейськими партнерами усіх програм Мінрегіонрозвитку, після чого всі матеріали мають бути направлені до правоохоронних органів, Генеральна прокуратура України уже два тижні вивчає результати «аудиту» Народної Ради Вінницької області.  Заяву «про вчинення кримінального правопорушення головою вінницької міської ради Гройсманом»2 до Генпрокуратури підписали п’ять місцевих політиків та громадських діячів.  У самій міськраді в усіх висловлених претензіях не бачать навіть натяку на справедливість звинувачень. Заступник міського голови, юрист Володимир Слишинський каже, що йому важко коментувати нісенітниці:  - Кожен абзац цього звернення, починаючи з першого по останній - це абсолютний «брєд», і в результаті виходить ціла купа «брєда», - вважає Володимир Іванович, - а втім, прокуратура вивчає і дасть свою оцінку.  

 

  

.

Один із підписантів заяви в генеральну прокуратуру голова обласної організації ВО «Батьківщина»  Людмила Щербаківська переконує, що до написаного можна ще чимало чого додати, але:

- Генеральна прокуратура нехай розбереться і вивчить поки що те, про що йдеться у заяві, - каже Людмила Михайлівна, - там чимало фактів, яким необхідно дати належну оцінку. Влада змінилась, тому ми хочемо реальних  змін, щоб усе було по закону, а не як раніше: шляхом домовленостей – передомовленостей та різних фальсифікацій,  - стверджує лідер обласного осередку «Батьківщини».

Скажімо, останнім часом знову досить активно звучать звинувачення у  корупції житлово-комунальної сфери. От де необхідні не лише детальні й тотальні перевірки, а й контроль спостерігачів з Майдану. 

Згадане звернення до Генпрокуратури також підписав і голова обласного осередку ВО «Свобода» Олексій Фурман. Як відомо, нещодавно він прийняв присягу депутата Верховної ради, на місце одного з вибулих на керівну посаду соратників по партії. Цікаво, що Генеральну прокуратуру України  очолює свободівець. І в підпорядкуванні Володимира Гройсмана є також член ВО «Свобода» - це міністр екології. Цікава комбінація складається. 

Але, якщо абстрагуватись від усіх заяв, то, напевне, можна зробити припущення, що окрім того, що нова влада оголосила тотальну боротьбу з корупцією і, треба сподіватись, все-таки хоче привнести нові цивілізаційні  норми в систему влади в Україні, є ще інші причини. Це лише лісосмуга, а  за деревами проглядається ліс. І в ньому почалась партизанська робота по виборах президента. Партизанщина тому, що про намір балотуватись на пост президента офіційно заявили далеко не всі претенденти. І гіпотетичних кандидатів на найвищий пост держави ми вираховуємо за певними заявами, кроками й, загалом, вторинними ознаками. Що стосується Вінниччини, то  окрім основних проблем і бід, що їх переживає вся країна, ми опинились ще й в епіцентрі додаткових буревіїв. І про те, що буде протистояння між двома можливими кандидатами на президентський пост Тимошенко та Порошенко, особливо це проглядатиметься на території нашої області, говорять не лише місцеві, а й столичні політологи. Адже, як відомо, Вінниччина в останні роки вважалась вотчиною Юлії Тимошенко, але й Петро Порошенко має тут колосальний вплив.

І, якщо повернутись, до скандальної заяви в Генпрокуратуру, то зазначимо: аналітики неодноразово припускали, що Гройсман на посаді віце-прем’єр-міністра – це квота Порошенка.

Отже, давній постулат: кадри вирішують усе – в дії. Наскільки можна очікувати серйозних змін у країні, якщо все відбудеться лише фасадним оновленням влади? Усвідомлюючи це, активісти-революціонери припускають, що боротьба за зміни політичного ландшафту може або набути нової конфігурації (тобто Майдан-3), або затягнутись у продовженні витягування на поверхню «гріхів», аби зробити справжню чистку кадровій нерозбірливості вже нової влади.

Вінничани


Теги статьи: Гройсман

Дата и время 18 марта 2014 г., 18:28     Просмотры Просмотров: 6028
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужно ли посадить Медведчука?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.058238