АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Бізнес на крові “Небесної сотні” в СБУ

Бізнес на крові “Небесної сотні” в СБУ
Бізнес на крові “Небесної сотні” в СБУ

Верх цинізму після подій 20 січня 20114 року вражає своїм розмахом та масштабами щодо ситуації в правоохоронних органах України. Поки Україна потерпає від агресії та анексії з боку Російської Федерації, безпідставно, непрофесійно та не проходячи відповідні етапи люстрації на керівні посади в Службі безпеки України призначаються люди, які звикли лише «заробляти» гроші за рахунок різного роду призначень та лобіювань – «Могильщики». За принципом кому війна, а кому мати рідна!  Яскравим тому прикладом є «професійна» робота призначеного на посаду начальника Департаменту контррозвідки СБУ — В. Кондратюка, так званого «канцельері або гаманця» Голови СБУ Налевайченко. Слід вказати, що поява В.Кандратюка в системі СБУ до сих пір є здогадкою. Людина жодного дня не працювала на оперативних посадах, та не має відповідного досвіду взагалі та поваги серед співробітників СБУ, а основними «професійними якостями» вважає підлабузництво , зраду, бажання власного збагачення за рахунок владних повноважень.

  

Усвідомлюючи важкість політичної ситуації в країни, під приводом негайної кадрової чистки, В. Кандратюк, маючи безмежну підтримку Наливайченко, розпочав розпродажу посадових повноважень та посад (з визначенням конкретних сум за призначення від 5 тис. до 100 тис. доларів США). При цьому, останній не приховує погодження вказаних дій з Головою СБУ.

При цьому, діяльність ДКР СБУ щодо організації дійсно професійного підбору кадрів та організації заходів реагування та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку іноземних спецслужб зводиться лише до затримання громадян РФ на кордоні ( звичайна робота ДПСУ). Однак, вказані дії висвітлюються як клопітлива робота оперативних підрозділів – сором!

Щоденна робота В.Кондратюка починається з того, що начальником управління кадрів СБУ – О.Коншиним (людина призначена Калініним та Якименко) доповідаються пропозиції щодо заміни кадрового складу або заміщення вакантних посад. Для цього, Кондратюком щодня проводяться зустрічі з представниками різних комерційних структур, банків або колишніх співробітників з метою визначення найбільш «вигідних $» пропозицій.

Яскравим прикладом тому є наступні призначення за відповідну винагороду $:

  • Давній знайомий Кондратюка по військовому училищу, людина відома в корупційних скандалах на Митниці – особа максимально наближена до В.Медвидчука (є кумом) – генерал К. Бриль;

  • Начальник УСБУ в Луганській області генерал Пітрулевич (родич відомого банкіра Борулько – кума В.Пшонки) , а також слід відмітити за часів Голови СБУ Хорошковсько – працював на посаді начальника ДОД СБУ, підрозділу який відповідав за прослуховування та візуальне спостереження за лідерами опозиції;

  • Начальник УСБУ в Львівській області В. Криленко призначений Якименко та переведений Наливайченко до УСБУ в Миколаєві;

  • Начальник ГУ КЗЕД СБУ – Ю. Подуфалий та начальник 2 Управління О. Петров – люди пролобійовані Карімом Гайсіним права рука Ю.Бойко та Д.Фітраша……..

І таких призначень на теперішній час в системі СБУ є чимало. Гроші роблять для В.Кондратюка неможливі речі.

Верхом цинізму є той факт, що до теперішнього часу не притягнути до кримінальної відповідальності керівники обласних управлінь СБУ (в Чернівцях, Івано-Франківську, Тернополі, Хмельницьку, Львові, Волині, Рівному тощо), які забезпечували виконання плану заходів висвітленому народним депутатом ВРУ генералом Г. Москалем — з відповідними розтрилами людей підпалами службових приміщень тощо. Більш того, деякі з них за окрему матеріальну винагороду намагаються повернутися у крісла в системі СБУ.

Виходячи з вищенаведеного, розуміючи негативні наслідки для України щодо вказаних вище дій, наполягаємо на увазі усіх політичних сил (дійсно вболіваючих за долю України) щодо вжиття наступних дій:

  1. За прояви непрофесіоналізму, які призвели до військової ескалації з боку РФ на території АРК – усунити з посади Голови СБУ В. Наливайченко та вище вказаних «Могильщиків», а також за втечу основних фігурантів державної зради.

  2. Забезпечити негайну кадрову чистку керівного складу в системі СБУ, з числа осіб працювавших на злочинний режим та маючих відповідні зв’язки з ним .

  3. Негайно притягнути до кримінальної відповідальності керівників обласних управлінь за час керівництва Януковича.

  4. Негайно забезпечити стабілізацію морально-психологічного клімату в підрозділах Центру спеціальних операцій «Альфа» з метою зупинки повального звільнення професіоналів (понад 100 чоловік лише в Києві написали рапорти на звільнення) – в умовах війни, професіоналами не розкидаються.

  5. Вище вказані заходи вжити негайно.

P/S: Така влада не краща за попередню!

Лідеру партії «Удар» В. Кличко, як людині яка позиціонує себе незаплямованим кандидатом в Президенти України – прийняти безпосередню участь у втіленні в життя запропонованих дій, на підставі несення особистої відповідальності за кожного зі своїх однопартійців.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

Діючі співробітники ДКР та УРОС СБУ.


Теги статьи: Небесная сотняСБУ

Дата и время 18 марта 2014 г., 18:33     Просмотры Просмотров: 12138
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

В "Донецкоблгазе" три года воровали газ, а долги списывали на население
Коронавирус добрался до СБУ: что известно о первых зараженных
Бойовики “ЛНР” намагалися завербували чиновницю Луганської ВЦА, – контррозвідка

Пленки Ермака: фигурант скандала рассказал, как познакомился с главой ОПУ
Скандал с Ермаком и "Л/ДНР": СБУ отказалась заводить дело
СБУ остается с Буткевичем

На Полтавщине чиновники во время строительных работ нанесли ущерб почти на 6 млн гривен
Баканов розсекретив декларації керівництва Служби безпеки України
На Хмельниччині припинено діяльність підпільних цехів із виготовлення вогнепальної зброї

В николаевского авторитета «Мультика» стреляли из автомата, украденного в ВСУ
СБУ не дала “наварити” 70 мільйонів на реконструкції столичного готелю
Трепак рассказал, как Грицак «набил морду» Шокину

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
3.39928