АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 28°C
Харьков: 26°C
Днепр: 28°C
Одесса: 29°C
Чернигов: 27°C
Сумы: 25°C
Львов: 20°C
Ужгород: 26°C
Луцк: 22°C
Ровно: 26°C

Малюська роздає посади «чорним» нотаріусам

Міністр юстиції України Денис Малюська
Міністр юстиції України Денис Малюська

Темою «чорних» нотаріусів і реєстраторів Міністр юстиції Денис Малюська зацікавився з самого першого дня на своїй посаді.

В публікації міністра на сторінці «Фейсбук» від 31 серпня 2019 року було повідомлення про те, що він «знайомий з чутками» про чорних реєстраторів і нотаріусів і «цього більше не буде». На тлі тодішньої значної підтримки В. Зеленського на парламентських виборах такі слова представника «Зе-команди» надавали надію на те, що в Україні дійсно відбудуться істотні зміни на краще. Проте, як це часто траплялося і раніше, на практиці слова міністра набули зовсім іншого значення.

З тих пір питання боротьби з «чорними» нотаріусами і реєстраторами перебуває під особистим контролем пана Малюськи. Він ліквідував «корупційну» Комісію Міністерства юстиції України, яка здійснювала розгляд скарг на реєстраторів, та створив «Колегію» з розгляду цих саме скарг, склад якої був оновлений і до складу якої увійшов і сам міністр Малюська. Майже кожного тижня ми бачимо нові публікації щодо того, як новостворена Колегія здійснює прозору боротьбу з рейдерами і відновлює справедливість в Україні. Утім, чи дійсно громадяни України можуть сьогодні бути спокійними за свою власність? Чи дійсно Денис Малюська здолав «чорних» реєстраторів і зробив так, щоб, як він сам висловився, «цього більше не було»? І головне – чи дійсно він прагне, щоб «цього більше не було»?

Для відповіді на ці питання не потрібно багато говорити. Достатньо лише оцінити діяльність однієї постаті, екс-нотаріуса міста Києва – Дмитра Кирилюка, який на сьогодні є членом нової «чесної» колегії по боротьбі з рейдерством і якого до Мінюсту привів Денис Малюська.

 

Директор Департаменту нотаріату та державної реєстрації Міністерства юстиції України Дмитро Кирилюк.

Ім’я Дмитра Кирилюка як нотаріуса відоме у Міністерстві юстиції вже давно. Нотаріальна практика пана Кирилюка, свого часу, була відзначена тим, що він вчиняв нотаріальні дії в Україні, перебуваючи за кордоном. Так, за результатами перевірки його діяльності у 2013 році встановлено численні факти дистанційного вчинення нотаріальних дій протягом 2010 – 2013 років (загальна кількість яких сягає 140 разів).

Таким чином, маючи повноваження нотаріуса, Дмитро Кирилюк відпочивав за кордоном і, одночасно, вчиняв сотні нотаріальних дій в Україні шляхом надання вказівок з-за кордону іншим учасникам злочинної змови, які складали і підписували документи замість нього. Таким чином, діяла ціла злочинна група. Ці порушення були офіційно зафіксовані за результатами перевірки нотаріуса Кирилюка (див. фото нижче).

 

Важливо, що про такі маніпуляції Дмитра Кирилюка не могли не знати в Мінюсті, оскільки саме органи юстиції здійснюють перевірку діяльності нотаріусів. Таким чином, мало того, що нотаріус не поніс за це жодної відповідальності (хоча такі факти явно свідчать про злочинні дії – зловживання повноваженнями), так ще й одержав посаду в оновленому Міністерстві юстиції. Більше того, у зв’язку з розслідуванням Державним бюро розслідування злочинів, які, як підозрюється, були вчинені нотаріусом Кирилюком (кримінальне провадження №62020000000000451) йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.

З цього виникає кілька важливих питань: чому встановлені факти порушень нотаріуса не призвели до його відповідальності? Для яких цілей Денис Малюська взяв собі у помічники екс-«чорного» реєстратора? Чи здатен пан Кирилюк, який сам нещодавно був «чорним» нотаріусом, боротися з «чорними» нотаріусами на посаді у Мінюсті?

Як бачимо, пан Малюська дійсно дуже близько «знайомий з чутками про чорних реєстраторів і нотаріусів».


Теги статьи: НотаріусКирилюк Дмитрийчорні юристичорні нотаріусиМалюська ДенисМінюст

Автор статьи:
Руслан Якушев
Все статьи автора

Дата и время 12 июня 2020 г., 15:59     Просмотры Просмотров: 8020
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Минюст продал 4 подарочных сертификата в СИЗО и похвастался бешеной популярностью услуги
Малюська заявив, що подарункові сертифікати на платні камери СІЗО мають попит
Малюська рассказал, как и почему появилась идея о подарочных сертификатах в СИЗО

"Подарочные сертификаты" на платные камеры в СИЗО: названа стоимость
З оренди платних камер у СІЗО Мін’юст отримав понад 300 тисяч
Мін’юст почав продавати подарункові сертифікати на перебування у платній камері СІЗО

Министр юстиции призвал украинцев доверять полиции и выполнять ее приказы
Жертвы преступлений будут получать компенсации от государства: кто имеет право на выплаты
Укрексімбанк вбачає ризик, що госпсуд може зірвати продаж заставного "Дивосвіту" Бартківа

Новий законопроект: Кожна людина, яка постраждала внаслідок насильницького злочину, отримуватиме компенсацію від держави
Малюська показал, как он весь в белом плывет на работу по зелени
Новий етап епохи рейдерства: відомий російський шахрай незаконно заволодів 11-ма об’єктами нерухомості в Києві

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Изменилось ли ваше отношение к Владимиру Зеленскому за последний год?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.303929