АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 31°C
Харьков: 32°C
Днепр: 32°C
Одесса: 29°C
Чернигов: 32°C
Сумы: 31°C
Львов: 28°C
Ужгород: 33°C
Луцк: 29°C
Ровно: 30°C

Політична Іуда Щербаківська з вінницької "Батьківщини" продалася Партії регіонів

Політична Іуда Щербаківська з вінницької "Батьківщини" продалася Партії регіонів
Політична Іуда Щербаківська з вінницької "Батьківщини" продалася Партії регіонів

Голова обласної "Батьківщини" працює на кандидата в Президента ві партії регіонів? Однією з головних проблем України сьогодні є брак державних діячів. Політиків, які рвуться до влади, сподіваючись примножити власні капітали, вистачає. Державних діячів – мало.  Головна відмінність державних діячів від політиків – вміння брати на себе відповідальність за долю країни, за сьогодення й майбутнє людей, які живуть у цій країні.  Але у вітчизняному політичному середовищі панує тотальна безвідповідальність. Останній яскравий приклад - зізнання сьогоднішньої лідерки Вінницької "Батьківщини" Людмили Щербаківської.  "Особисто мені пропонували посаду вже 6 разів, але відмовляюсь... І від гуманітарної сфери, і від першого заступника голови ОДА", – з якимось незрозумілим кокетсвом, а швидше "дешевими понтами" розповідає ця діячка, яка жодного дня не працювала у господарській сфері.

  

Що ж відповідально. 

 

Однак далі з вуст Щербаківської лунає взагалі шокуюча інформація. "Під час розмови з Юлією Тимошенко, Олександром Турчиновим в Києві мені сказали – у владу йти рано. Всі ці призначення тимчасові, на три місяці..."

 

Що це? Дурість? Адже озвучений на всю область факт свідчить, що лідери України В. О. Президента Турчинов та Юлія Тимошенко, або не вірять у міцні позиції нинішньої влади, або ,швидше, закликають до відвертого саботажу та дестабілізації ситуаціі в країні, яка стоїть на порозі війни з агрессором. 

 

 

Цинізм? У той час, коли Україна, частина якої окупована військами іншої держави, негайно потребує міжнародної підтримки, давати сигнал Заходу: "Не треба з нами взагалі мати справу, ми тут ненадовго".

 

Зрада? Розповідати, що Верховний Головнокомандуючий не контролює чи не хоче контролювати ситуацію, та ще й закликає до цього своїх  підлеглих. 

 

Знаючи Турчинова, я навіть не можу припустити, що людина, яка на сьогодні є головою самого легітимного органу влади - Верховної Ради, може проголосити тезу,  що влада слабка, і всі призначення здійснюються лише на три місяці. Якщо на хвилину все ж уявити, що це правда, і у супер приватній бесіді голові обласної Батьківщині сказали саме це, тоді висновок зі слів Щербаківськоі напрошується один: Тимошенко свідомо привела у владу найближчих соратників, щоб розвалити до президентських виборів краіну, на догоду Росії.

 

Я довгий час був членом команди Тимошенко, до того моменту,  поки політична корупція і зрада місцевих вождиків на кшталт екс-голови Юрія Медведєва не дійшла до нахабності. Під час президентських виборів 2010 року, я, як голова служби партійної безпеки викрив фінансові махінації голови Бюту, та його посіпак - пана Ясного та інших підлеглих, і дзвонив у всі дзвони. Спочатку в Київ, без зайвого розголосу, щоб не зашкодити партії і лідеру, потім після виборів у ЗМІ, але повірили не мені, а крадіям. Час показав, хто є хто, і дуже скоро Медведєва та його команду вигнали з партіі та посад, але це сталось вже тоді, коли він публічно зрадив Тимошенко, здав партію і її особисто, за посаду зама Татусяка. 

 

Незважаючи на всі минулі непорозуміння, я запевняю всіх вінничан, ні Турчинов, ні тим більше Тимошенко, ніколи не пішли б на такі дії, і заклики до здачі інтересів України. 

 

А такі слова від імені керівника обласної партійної організації правлячої партії можна трактувати лише, як сплановану провокацію проти В.О. Президента України і Юлії Тимошенко. І здійснилася вона під час виборчої кампанії Президента. 

 

Хто ж є замовником цієї провокації? Конкуренти Тимошенко на президентських виборах Порошенко чи Кличко? Сумнівно, оскільки особисті стосунки Щербаківської з цими політиками доволі напружені.

 

Залишається єдиний висновок – замовником є Партія регіонів.

 

Чи здатна Людмила Щербаківська виконати замовлення? 

 

Обстрагувавшись від особистих стосунків та поглядів, достатньо тільки продивитись попереднє інтерв’ю лідерки обласної "Батьківщини".

 

 З 8 питань, поставлених їй журналістом, 4 (!) стосуються того, що Щербаківській закидаються зловживання грошима! 

 

Далі тільки цитую запитання, повірте мені, відповіді можна не читати. 

 

1. "Чи правда, що Ви за підтримку місцевою «Батьківщиною» сина Петра Порошенка Олексія, який став депутатом облради, взяли 300 000 у.о?"

 

2. "Не стихають розмови і про те, що велика сума була заплачена за підтримку «Батьківщиною» Григорія Заболотного і Ваші особисті виступи за нього? Це так?"

 

 

3. "Рядові члени обурюються, що керівництво місцевої «Батьківщини» просто продавало мандати за 20- 40 тисяч у.о., придбало квартири, зробило ремонти і т.п."

 

4. "Багато ходило розмов, що опозиція продалась, вступивши у переговори із владою, і за певні посади здала приміщення облради. Одразу почали містом гуляти «листівки», що Вам заплатили 60 тисяч у.о, пообіцяли округ (Вінниця, або Жмеринка), щоб Ви пройшли у Верховну Раду".

 

 

Що ж, як кажуть, шила у торбі не сховаєш, і журналісти чітко окреслили природу керівництва Вінницької "Батьківщини", яке за гроші може продати все і кожного. Хоча сама екс-опозиціонерка вибрала іншу тактику, на всі закиди вона придумала відговорку:  "Якщо про мене так багато поганого пишуть, значить бояться і поважають". Хочу чітко зазначити, що ні першого, ні другого не має, ні серед опонентів, ні серед партійців. Звісно, що більшість наближених до "тіла" зараз вимушений терпіти, мовчати і платити, щоб влаштуватись на певні посади, і Людмила Щербаківська цим вправно користається. Але хочу застерігти свою вчорашню колегу - іноді шальні гроші приводять або у Ростов-на-Дону, або у політичне небуття. Щоб не завдавати шкоду Юлії Тимошенко та її команді, я не буду зараз оприлюднювати всі відомі мені, та задокументовані факти непорядності сьогоднішнього керівництва партії, яке не гребувало торгувати Юлею навіть коли та, сиділа у вязниці. Але обовязково зроблю це, після того, як ми виженемо з нашої землі агресорів, і виберемо легітимного і народного Президента. 

 

І на останок, шановні партійці, чи для того ви пройшли всі жорна боротьби з режимом, щоб вас всіх знову гуртом з Тимошенко здали за тридцять серебряників? Борітеся - поборете! Вам Бог помагає! 

 

Депутат обласної Ради Олександр Мельник з листа на почту ОРД 02


Теги статьи: ВО БатькивщинаВинницаЩербаковская

Дата и время 19 марта 2014 г., 11:21     Просмотры Просмотров: 7216
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Нардеп считает затрагивание «мазком» темы Украины в НАТО провалом Путина
Инна Ведерникова: “Власть или кошелек?”
Задержан мужчина, пытавшийся подкупить офицера СБУ на Виннитчине, - Военная прокуратура

Тимошенко в белоснежном наряде и на высоких шпильках побывала в Софии Киевской
На киевскую художницу Евгению Моляр напал депутат от "Батькивщины" из-за скульптуры Шадра
Почему Тимошенко «держит зонтик» над рейдером из «Батькивщины», который водил дружбу с «Хирургом» Путина и предлагал забыть о Крыме за деньги?

Снова помогли веревки: в Днепре 5-летняя девочка выпала с шестого этажа и выжила
Паломников из Израиля и США "выгнали" из клуба: почему разгорелся скандал в Виннице
"Билеты дорогие": в Виннице полиция ловила мужчину в балаклаве, который ехал на крыше поезда

Родился в рубашке: в Виннице 3-летний мальчик выпал из окна пятого этажа и выжил
Устала от каблуков: Юлия Тимошенко разулась в зале Конституционного суда
Юрий Романенко: Взрывной земельный вопрос

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Нужно ли посадить Медведчука?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.055931