АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 28°C
Харьков: 28°C
Днепр: 31°C
Одесса: 30°C
Чернигов: 27°C
Сумы: 27°C
Львов: 26°C
Ужгород: 31°C
Луцк: 26°C
Ровно: 27°C

Про феномен Зеленського

Про феномен Зеленського
Про феномен Зеленського

Зміна еліт, електоральний майдан, протестне голосування - всі ці слова повторюються журналістами, політологами, політиками та звичайними громадянами протягом останнього року. Причиною цієї суспільної шизофренії є інформаційна компанія телеканалів українських олігархів та відсутність у переважної більшості українців критичного мислення.

Для того, щоб зрозуміти абсолютну штучність феномену Зеленського, потрібно лише розглянути інформаційні міфи, на яких він базується.

Перший міф стосується зміни еліти, яка начебто відбулась після приходу до влади Зеленського. Але про яку зміну еліт можна казати, якщо Володимир Зеленський все своє активне життя обслуговував інтереси українських олігархів.

Українцям варто нагадати, що першим впливовим роботодавцем Зеленського був Виктор Медведчук, на замовлення якого Зеленський висміював перед Помаранчевою революцією гумористичний проект Дмитра Чекалкіна “Веселі яйця”. Володимир Зеленський публічно підтримував Януковича, беручи участь в агітаційній компанії на його підтримку. Після ж помаранчевої революції Зеленський був “медіа-кілером”   проукраїнських політиків на телеканалі Інтер. Всі висловлювання Зеленського на той час були направлені на висміювання проукраїнських політиків і абсолютно були тотожні з висловлюваннями представників проросійського табору. Варто зазначити і те, що після приходу до влади Зеленського в органах державної влади значно збільшилась кількість чиновників, які працювали на режим Януковича, що лише засвідчує відсутність процесу зміни еліт.

Звичайно, можна згадати про велику кількість нових молодих політиків в фракції “Cлуга народу”, але ці політики абсолютно не суб’єктні і є лише виконавцями політичних замовлень фінансово промислових груп.

Другий міф полягає в тому, що начебто під час президентських виборів відбувся електоральний майдан. Насправді, те що відбулось під час президентських виборів можна класифікувати як електоральний “антимайдан”. Варто нагадати, що Революція Гідності  була антирадянським та антиросійським повстанням проти української версії самодержавства Віктора Януковича. Голосування ж за Зеленського було пов’язано з ілюзією його виборців, що добрий хлопець, або добрий цар, або добрий чаклун вирішить всі їхні життєві проблеми. Виборці Зеленського не голосували за нову ідеологію, або нову стратегію розвитку України, їхня мотивація була абсолютно тотожна з мотивацією виборців Путіна та Лукашенка. По суті голосування за Зеленського було абсолютно прорадянським вибором носіїв радянських цінностей.

Третій найбільш поширений міф стосується протестного голосування проти Петра Порошенка. Апологети цього міфу стверджують, що українці висловили протест проти масштабної корупції, проти всевладдя олігархів, проти пафосу Порошенка. У прихильників цього міфу я хотів би запитати, а чому зараз, за президенства Зеленського, коли збільшились масштаби корупції, коли збільшився вплив олігархів, коли поведінка Зеленського ще більш пафосна за поведінку Порошенка, не існує масового протесту проти політики Зеленського? Відповідь полягає у тому, що весь протест проти Порошенка був сформований олігархічними засобами масової інформації, які всі останні роки працювали над дегуманізацією Петра Порошенка. Українці повинні зрозуміти, що головним інтересантом програшу Порошенка та приходу до влади Зеленського був український олігархічний консенсус. Олігархи за президенства Порошенка були незадоволені зміцненням держави прозахідними реформами та збільшенням впливу колективного заходу. Що і підтвердив в інтерв’ю українським журналістам Коломойський, зазначивши, що вплив колективного заходу на українську політику був дестабілізуючим для великого бізнесу.

З точки зору відомих російських політтехнологів, під час президентських виборів в Україні була застосована політтехнологія під назвою “віддзеркалення”. Для реалізації цієї технології політтехнологами Зеленського був створений штучний образ, який відповідав психотипу переважної більшості українців, що дозволяло українцям бачити в образі Зеленського своє віддзеркалення.

Видатний філософ Рене Декарт вважав, що правильно вживаючи слова, ви можете звільнити світ від половини непорозумінь.

Прихильникам Зеленського хотілось би нагадати висловлювання величного Сенеки: “Вітер буває попутним тільки для того, хто знає куди плисти”.                                                    

Стефан Закревський, спеціально для видання Аргумент


Теги статьи: Слуга НародаМедведчук ВикторолігархиПрезидентЗеленскийГолосування

Дата и время 03 июля 2020 г., 12:02     Просмотры Просмотров: 1093
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Призначенням Олега Татарова Банкова хоче послабити Авакова
Лукашенко признался, передаст ли власть сыну
Уряд вирішив проблему несправедливих пенсій родин загиблих на Донбасі, – ОПУ

Зеленский уволил Грабовскую с должности замглавы Госуправления делами
Зеленский назначил нового главу военной разведки: кто такой Кирилл Буданов
Зеленський призначив заступником Єрмака високопосадовця МВС часів Януковича, який стверджував, що майданівці “стріляють самі у себе”

Бывший чиновник МВД стал заместителем главы Офиса президента
Зеленский сменил главу военной разведки
Тищенко озаботился химией: нардеп захотел проверить заводы нитрата аммония в Украине после взрыва в Ливане

Радгосп Зеленського ДУСя ціною майже у 2,5 мільярди бюджетних гривень
Бутусов: Судья Вовк постановил забрать у НАБУ дело против судьи Вовка
У Комітеті виборців України вважають, що влада готується до використання адмінресурсу на виборах

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Изменилось ли ваше отношение к Владимиру Зеленскому за последний год?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.25416