АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 14°C
Харьков: 16°C
Днепр: 17°C
Одесса: 21°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 13°C
Львов: 16°C
Ужгород: 20°C
Луцк: 16°C
Ровно: 16°C

У Раду внесли кандидата на посаду голови АМКУ

У Раду внесли кандидата на посаду голови АМКУ
У Раду внесли кандидата на посаду голови АМКУ

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови від 15 липня про призначення Ольги Піщанської на посаду голови Антимонопольного комітету.

Як пише “Економічна правда”, про це повідомляється на сайті Ради. Ініціатор проєкту постанови – голова комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха.

“Відповідно до пункту 12 частини першої статті 85 Конституції України Верховна Рада України постановляє: Призначити Піщанську Ольгу Станіславівну на посаду Голови Антимонопольного комітету України”, – йдеться у проєкті постанови. У червні на сайті телеканалу “Прямий” вийшло розслідування, в якому зазначається, що сестра Ольги Піщанської Світлана Піщанська управляє справами президента Володимира Зеленського в Італії.

Президент нібито переписав свій бізнес в Італії на “сусідку” з Кривого Рогу і за сумісництвом спонсора “Слуги народу” – Світлану Піщанську. В інтерв’ю thePage Ольга Піщанська прокоментувала інформацію про зв’язок її сестри Світлани Піщанської і президента Зеленського.

“Я – сестра Світлани Піщанської. Але я хочу зазначити, що інформація подається в дещо спотвореному вигляді. Особливо щодо переписування якогось майна. Якщо подивитися відкриті джерела, декларацію, то можна побачити зовсім іншу картину” – сказала вона.

“Що стосується мене, то я б хотіла зазначити, що весь свій шлях я створювала сама”, – додала Ольга Піщанська. Також Наталуха зареєстрував проєкт постанови про звіт АМКУ за 2019 рік. “Верховна Рада України постановляє: Звіт Антимонопольного комітету України за 2019 рік взяти до відома”, – йдеться у проєкті постанови.

“Відповідно до доручення Голови Верховної Ради України Д.Разумкова від 13 березня 2020 року до вхід. № 62279 від 13.03.2020 Комітет економічного розвитку на засіданні 13 липня 2020 року в режимі відеоконференції розглянув Звіт Антимонопольного комітету України за 2019 рік та прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України розглянути його і взяти до відома”, – йдеться у поданні.


Теги статьи: Піщанська СвітланаПищанская ОльгакандидатипосадаВерховна радаАнтимонопольний комітет УкраїниАмку

Дата и время 16 июля 2020 г., 00:18     Просмотры Просмотров: 1023
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Изменилось ли ваше отношение к Владимиру Зеленскому за последний год?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.837177