АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -4°C
Днепр: -4°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -3°C
Сумы: -5°C
Львов: 4°C
Ужгород: 8°C
Луцк: 4°C
Ровно: 3°C

Ліс в Чорнобилі підпалили, щоб приховати вирубку, – журналістське розслідування

Ліс в Чорнобилі підпалили, щоб приховати вирубку, – журналістське розслідування
Ліс в Чорнобилі підпалили, щоб приховати вирубку, – журналістське розслідування

За даними, які надає Міністерство надзвичайних ситуацій, пожежу в зоні відчуження біля Чорнобиля вже погасили, однак офіційна причина займання ще досі не відома.

Офіційно озвучували декілька версій, одна з яких, очевидно, диверсії від держави-агресора.

Однак, журналісти видання “Знай” побували в зоні відчуження, поговорили з місцевими мешканцями та розповіли іншу, найбільш правдоподібну версію.

На думку місцевих мешканців, пожежу створили штучно, аби приховати факти масової вирубки лісу в Чорнобильській зоні.

“Підпалили для того, щоб приховати крадіжки лісу із зони. Чули ж, як Яценюк розказував про масштабну пожежу, яка була в 92-му році? Все відбувалося так само. Згоріли гектари лісу. Потім зібралася комісія, яка постановила, що 50 відсотків дерев вигоріло вщент, ще 30 відсотків згоріло наполовину. А решта лишилася майже неушкоджена. Потім склали акт та списали все, що постраждало від вогню. Чи правду вони там написали – ніхто не перевіряв. Зараз сталося так само. Тільки ліс спочатку повирубували та продали. А тільки потім вирішили сховати сліди вирубки у пожежі. Проблема в тому, що вогонь саме до цих місць не дійшов”, – розказав місцевий.

Місцеві мешканці кажуть, що за останні роки навколо Чорнобиля вирубали більше 100 гектарів лісу.

“Це все продають неофіційно. Йдуть мільйонні прибутки. І ніхто їх не може контролювати, адже сторонніх у Чорнобильській зоні не буває. Спилюють найкращі дерева, яким по 150 років. За міцністю та якістю тим соснам рівних немає. А потім якісь олігархи “Хонки” з них будують. От на Фукусімі була така сама аварія, як в нас. Чому вони на весь світ не благають про допомогу, а ми весь світ залякали своїм Чорнобилем? Бо гроші, які світ виділяє, крадуть. І ще на лісі роблять собі статки. В селі Корогод, наприклад, чисте повітря. Тут все заміряли. Моєму сусіду у Чорнобилі скоро 90 років буде. Природа відновлюється. Ми ходимо до лісу, ловимо рибу, саджаємо картоплю. І всі здорові. Але комусь дуже невигідно про це говорити, вигідно увесь світ лякати “зоною відчуження”, – впевнений інший чоловік.

Версію місцевих підтверджують і величезні “залисини” в лісах. Величезні поля вкриті пеньками значних розмірів. Дорога до цих місць вирубок вкатана великими автівками.

Таким чином, можна підозрювати, що пожежа є звичайною схемою відмивання грошей за підтримки чиновників.

firstsocial.info


Теги статьи: ПожарЧернобыль

Дата и время 03 мая 2015 г., 16:35     Просмотры Просмотров: 4825
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
12 ноября 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.068354