АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 2°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 6°C
Ужгород: 9°C
Луцк: 6°C
Ровно: 5°C

Ціни на кримську полуницю шокують навіть жителів Москви

Ціни на кримську полуницю шокують навіть жителів Москви
Ціни на кримську полуницю шокують навіть жителів Москви

Сподівання російських окупантів на постачання з окупованого ними українського Кримського півострова дешевих овочів та фруктів, схоже, не виправдилися – ціна на них в російських магазинах виявилася просто захмарними.

Про таку новину повідомляє «Преса України».

В соціальних мережах користувачі вже оцінили ціну, приміром, на кримську полуницю, яка вже продається в російських магазинах.

Та ось, кримська полуниця там коштує 659 російських рублів за півкілограма, що в еквіваленті є приблизно 12,7 доларів США (кілограм - 25 доларів США).

Як видно з нижченаведеної фотографії, який зробив один користувач соціальних мереж, поряд в магазині продається мабуть не гірша полуниця з Марокко, але ціною в три рази менше – 216 російських рублів за тих же півкілограма.

Коментарі, як то говориться, зайві.

Нагадаємо читачам «Преси України», що курортний сезон в окупованому Російською Федерацією Кримському півострові, схоже, не задався з самого початку – у травневі свята на Південному березі Криму (ПБК) спостерігається практично повна відсутність туристів.

Ось що, наприклад, повідомляє в соціальній мережі один житель Ялти, відповідаючи на питання свого приятеля про туристів, що приїхали туди в ці дні:

«Вова! Відповідаю на твоє питання. Ялта порожня. Друге травня, 12-00 дня. З твоїх місць закриті всі бари на Набережній. Працює тільки Апельсин - там 3 людини. Біля канатки - все закрито, канатку пустили на травневі, а так вона поки що стоїть. 80% барів і пабів банально закрито. Ті, що не закриті - працюють трохи ближче до вечора. Закрита навіть кав’ярня на Набережній. Господарі квартир - виють! Всі чекають заборони на виплату кредитів банкам України. Але поки що цього Закону немає», - повідомляє житель Ялти.

«Скрізь порожньо. Санаторії закриті. Здається, працюють тільки два! «Дніпро» -на Ластівчиному гнізді і начебто Сосновий гай на 1/10... Ну твої «Зорі України» (знову «Зорі Росії») стоять закритими... Готель «Масандра» закрито. Готель «Брістоль» - кілька кацапів. В готелі «Ялта-інтурист» відсотків 20%,що навіть на тлі не так погано, але все місцеві, москвичі... Та сука, що тебе киданула на номер у 2013-му у Театру естради, зі своїми 15 номерами сидить порожня», - завершив своє повідомлення про російських туристів кримський житель.

Цю ж інформацію підтверджує і один житель Алушти, який зняв невелике відео про початок туристичного (курортного) сезону в Ялті, проїхавшись на своєму автомобілі по цьому місту.

http://uapress.info


Теги статьи: Крым

Дата и время 03 мая 2015 г., 19:51     Просмотры Просмотров: 4684
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.812835