АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 4°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 5°C
Чернигов: 2°C
Сумы: 0°C
Львов: 3°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Преступный бизнес Богатыревой процветает и при новой власти


Минулого тижня народний депутат Геннадій Москаль звернув увагу, що низка корупційних бізнесів, близьких до колишньої влади, продовжують спокійно працювати – зокрема, "проекти" Захарченка.
На жаль, таких бізнесів багато, і сьогодні потрібно і громадськості, і правоохоронним органам звертати максимум уваги на них. Кризова ситуація із війною якраз грає на руку корупціонерам, адже відволікає увагу від поточних реальних проблем. Тож не розслаблаймося!
З того, що можна зробити вже, конкретно і корисно – розібратися з предметами існуючих журналістських розслідувань. Так, наприклад, тихо-мирно працює тютюнова фабрика "Хамадей", близька до колишнього міністра охорони здоров’я Раїси Богатирьової. Ще в березні 2011 року Тетяна Чорновіл провела журналістське дослідження щодо цієї фабрики, яка штампує підробки відомих тютюнових брендів та нелегально продає їх – як в Україні, так і за кордоном. Звичайно, держава не отримує жодних податків за цю продукцію.
Те, що фабрика працює й досі, свідчить розслідування телеканалу ZiK:

А в Інтернеті і зараз можна знайти сотні оголошень про продаж хамадеївських підробок – достатньо лише вбити в гугл "продам сигареты хамадей".

або так:

В 2013 році майже кожна десята сигарета в Україні була вироблена або завезена в Україну нелегально. В результаті чого бюджет недоотримав понад 2,5 млрд. грн. податкових надходжень.
Величезна кількість нелегальних сигарет перевозиться в Європу. ЄС неодноразово звертав увагу на цю проблему. До речі, пані Богатирьова, з ім’ям якої журналістське розслідування пов’язало цю фабрику на шахті "Заперевальная", нещодавно увійшла в сумнозвісний список українських урядовців, щодо яких ЄС застосував фінансові санкції. Може, варто закривати небезпечне і нелегальне виробництво?

В країні ще багато роботи – зокрема, розібратися із схемами нелегального виробництва і продажу алкоголю, масовим відмивом коштів тощо. Але щодо фабрики "Хамадей" – порушення очевидні, і рішення лежить на поверхні. Зрозуміло, що подібні випадки не можуть залишитися поза увагою правоохоронних та податкових органів.
Тіньові доходи від таких нелегальних проектів обраховуються мільйонами доларів. І не важко здогадатися, хто і на які цілі міг використовувати ці кошти за попередньої влади. І робить це зараз.

Артем Биденко

 


Теги статьи: Богатырева

Дата и время 21 марта 2014 г., 16:43     Просмотры Просмотров: 3310
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Почему Скалецкая хуже не только Супрун и Квиташвили, но даже воровки Богатыревой
Кресло за $100 тыс: должность руководителя перинатального центра продали близкому другу Раисы Богатыревой и Александра Януковича
Победит ли новая власть фармацевтического коррупционера Петра Багрия?

“Бывшие” вернулись. Почему шайка Януковича перестала скрываться и бояться правосудия
Подельники Богатыревой и рейдеры: Багрий, Чумак и Голубовская возвращаются в МОЗ
Дачные истории: Раиса Богатырева

Схема Гульчий: объявлена должность, ради которой в Украину вернулась экс–министр Раиса Богатырева
Возвращение Богатыревой: сообщница Януковича заводит своих людей в МОЗ
Супрун анонсувала повернення Богатирьової в медицину

Экс-министр времен Януковича вышла из СИЗО
Новинский заявил, что внесет залог за Богатыреву
Раиса Богатырева: почему у экс-министра было прозвище Рая Трамадол

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы открытие рынка земли?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.454515