АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 12°C
Днепр: 13°C
Одесса: 14°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 12°C
Львов: 13°C
Ужгород: 14°C
Луцк: 13°C
Ровно: 13°C

ПриватБанк звинувачує суддю в справі Суркісів у кримінальному правопорушенні

ПриватБанк звинувачує суддю в справі Суркісів у кримінальному правопорушенні
ПриватБанк звинувачує суддю в справі Суркісів у кримінальному правопорушенні

Державний ПриватБанк звернувся до Національного антикорупційного бюро з заявою про протизаконне призначення судді Печерського суду Вовка С.В. у справі за позовом офшорних компаній Суркісів.

У поданій 12 серпня заяві банк стверджує, що визначення розгляду заяви у справі №757/7499/17 за позовом 6 компаній-нерезидентів, пов’язаних із родиною Суркісів, здійснювалося з порушенням встановленого порядку визначення судді.

У заяві зокрема зазначається, що суддя Вовк С.В. у порушення вимог законодавства, зловживаючи службовим становищем, прийняв до розгляду заяви позивачів.

«У діях судді Печерського районного суду м. Києва Вовка С.В. вбачаються ознаки кримінальних правопорушень, а саме: зловживання владою та втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду», - наголошує банк.

У банку вважають, що зазначені дії грубо порушують право на повноважний суд, ставлять під сумнів справедливість та незалежність суду та підривають авторитет і престиж судової влади в суспільстві.

Раніше ПриватБанк звернувся до Печерського суду з заявою про відвід судді Вовка С.В. від розгляду цивільної справи №757/7499/17 за позовом 6 компаній-нерезидентів, пов’язаних із родиною Суркісів, про зобов’язання банку повернути $250 млн.

У ПриватБанку повідомили, що суддя Вовк, в порушення автоматизованого розподілу справ, та не дивлячись на те, що справу №757/7499/17 розглядає інший суддя, прийняв заяву 21 липня 2020 року від однієї з вищезазначених компаній до свого провадження та призначив її до розгляду в судовому засіданні на 14 серпня.

Через тиждень після того, як суддя Вовк незаконно прийняв заяву першої з компаній-нерезидентів до провадження, він, знову оминаючи систему автоматизованого розподілу справ, прийняв до розгляду спільну заяву вже інших 5 компаній-нерезидентів, в якій вони просять суд збільшити їхні нібито «немайнові» вимоги ще на $100 млн.


Теги статьи: Вовк СергейПравопорушенняСуддяПриватбанк

Дата и время 14 августа 2020 г., 10:11     Просмотры Просмотров: 491
Комментарии Комментарии: 0


Комментарии:

comments powered by Disqus
22 сентября 2020 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Изменилось ли ваше отношение к Владимиру Зеленскому за последний год?

Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
1.064523