АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 3°C
Чернигов: -3°C
Сумы: -1°C
Львов: 0°C
Ужгород: 3°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Пенсію в Україні можна буде успадкувати

Пенсію в Україні можна буде успадкувати
Пенсію в Україні можна буде успадкувати

 Після проведення пенсійної реформи українці матимуть змогу успадкувати пенсію померлого родича.

Новину повідомляє «Преса України».   

Посадовці зазначають, що відповідна система розпочне працювати вже через 2 роки. У 2017 році вона буде обов’язковою для громадян, які молодше 35 років.

«Після введення накопичувальної пенсійної системи, держава, саме держава гарантує контроль та безпеку збереження коштів накопичувальної системи», - пояснив міністр соціальної політики Павло Розенко.

Спершу реформа охопить лише 6 млн українців. Щомісяця на їх особистий рахунок буде надходити певна сума. Спочатку вона становитиме 2% від зарплати, а щороку даний процент буде зростати.

Разом із цим сума соціальних відрахувань від працівника і роботодавця не зміниться. Вона просто буде розподілена на різні рахунки. Дана реформа передбачає утримання пенсіонерів за відповідною солідарною системою.

«Всі накопичені пенсійні активи, які будуть на персональному рахунку людини, яка, на жаль, помре до того, як вона зможе ними скористатися – вони ще будуть успадковуватися», - розповів голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний.

Нагадуємо, що пенсійний фонд України повністю виконує свої зобов’язання перед пенсіонерами, однак робиться це за допомогою коштів держбюджету, тому говорити про підвищення пенсій в таких умовах не представляється можливим. Про це заявив міністр соціальної політики Павло Розенко.

 


Теги статьи: ПенсияПенсии

Дата и время 06 мая 2015 г., 10:15     Просмотры Просмотров: 2842
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.129676