Храмова показала гарний приклад для жінок інших чиновників – Шкіряк

Храмова показала гарний приклад для жінок інших чиновників – Шкіряк
Храмова показала гарний приклад для жінок інших чиновників – Шкіряк

Кохана Зоряна Шкіряка Катерина Храмова летіла до Непалу власним коштом і виконувала у поїздці покладені на неї обов’язки.

Про це розповів на брифінгу у Києві сам голова ДСНС, передає кореспондент ТСН. "

Ця новина стала бестселером. Катерина Храмова летіла не на курорт в бізнес-класі шикарного авіалайнера. Вона летіла у військовому літаку з біотуалетами. Її бажання і громадянська позиція, яку вона висловила за кілька днів, я спочатку був проти. Враховуючи її досвід і знання східних практик, я взяв на себе відповідальність і вона полетіла з нами", - розповів Шкіряк. Свої стосунки під час подорожі Шкіряк та Храмова не афішували.

Вчинком коханої головний надзвичайник пишається і вважає, що жінки багатьох політиків могли б ходити не лише по виставках, а й на фронт та до інших небезпечних місць їздити."Я пишаюся тим, що поруч є такі люди, які готові приїхати і на фронт, що було неодноразово, і підтримати наших людей. Чи правильно я поступив з огляду на свою посаду, я не знаю, я ще молодий чиновник. Але я вважаю, що це хороший приклад для жінок інших чиновників", - впевнений голова Держслужби.

До звільнення через скандал Шкіряк готовий, якщо так вирішить його керівництво, проте впевнений, що присутність його коханої жінки у операції була корисною для всієї групи.

ТСН

Дата и время 07 мая 2015 г., 16:51     Просмотры Просмотров: 2322