АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -9°C
Харьков: -7°C
Днепр: -3°C
Одесса: -2°C
Чернигов: -10°C
Сумы: -9°C
Львов: -6°C
Ужгород: -4°C
Луцк: -5°C
Ровно: -4°C

У парламенті черговий гешефт за головуванням Берези

У парламенті черговий гешефт за головуванням Берези
У парламенті черговий гешефт за головуванням Берези

Фінал можливостей було продемонстровано сьогодні на засіданні робочої групи Верховної Ради з питань корупції та зловживань. Все почалось з того, що журналістів та помічників чемно видалиили з засідання.

На питання журналіста ІНФОРМАТОРа, щодо прозорості розгляду фактів корупції і можливого “замилювання” незручних питань Борислав Береза повідомив:  -” Всіх людей які не входять в групу видалили з зали колегіальним рішенням, тобто члени групи проголосували за це, а по-друге багато з питань, що розглядаються знаходяться під грифом “тайна слідства”  і не можуть бути оприлюднені”.

Не дуже переконливо,  а зважаючи на те, що Олега Осуховського позбавили головування і головою назначено Березу – взагалі схоже на кулуарні домовленності. Така собі депутатська цензура, підсумки діяльності робочої групи з трибуни ВР зачитає вже Борислав Береза.

Дані озвучені Осуховським , як кістка в горлі “Народного фронту”. Виявляється, що багато депутатів з цієї фракції встигли вкрасти з бюджету. Саме “Народний фронт” наполягав на створенні робочої групи, хоча подібні розслідування повинна проводити ТСК. І тепер стало відомо, чому. В ТСК важче вести “підкилимні” домовленності, а в робочій групі – без проблем.

А розміри розкрадання вражають. наприклад по Державній продовольчо-зерновій корпорації України:

– збитки 162,3 млн. грн. внаслідок зайвої сплати страхових платежів ПрАТ «СК «Гарант Престиж»;
– безвідсоткове кредитування компанії «Гранум Інвест» у сумі 521,9 млн грн за непоставлене зерно, яке здійснили ДПЗКУ» Якубович та Бровді (очільник закарпатського «Народного Фронту»)

по Державній продовольчо-зерновій корпорації:

– закупівля 55 тис. т. кукурудзи у Noble Resources за завищеною ціною, що призвело до збитку у 852 тис. дол.;

– зміна умови визначення ціни в китайському контракті без погодження з Урядом (тобто, зменшення ціни кукурудзи з 400$ до 300$ за тонну), внаслідок чого втрати за 13 років контракту можуть становити 4-5 млрд. дол.;

– кредитування приватних компаній за рахунок державної компанії, а саме: 100% передплати (більше 160 млн. грн.) у вигляді заставних складських свідоцтв приватним підприємствам, до яких мають відношення сьогоднішні менеджери ДПЗКУ.

І це тільки маленька частина. Важко мабуть чути тому ж Геращенко, який спонукав сьогодні депутатів покинути засідання, що його поплічники крадуть ще краще за “регіоналів”.

Безперечно й інше: цифри озвучені Олегом Осуховським є тайною, але скоріш не слідства, а окремих депутатів. Сьогодні в  кулуарах назріває новий гешефт, а справжні розкриття схоже відкладуть до кращих часів.

Роман Засуха для ІНФОРМАТОРа.

 


Теги статьи: Береза

Дата и время 07 мая 2015 г., 23:58     Просмотры Просмотров: 3555
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы введение военного положения?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.054169