АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 1°C
Харьков: 6°C
Днепр: 8°C
Одесса: 6°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 3°C
Львов: 3°C
Ужгород: 4°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

МВС підтасовує розкриття убивства Бузини і Калашнікова

МВС підтасовує розкриття убивства Бузини і Калашнікова
МВС підтасовує розкриття убивства Бузини і Калашнікова

З нашого джерела у МВС стало відомо, що Віта Завіруха звинувачується в умисному убивстві Олеся Бузини та Олега Калашнікова.

У той же час, ні нам, ні нашому джерелу невідома криміналістична прив’язка таких звинувачень, з чого ми робимо висновок, що можливо два варіанта: або група патріотів-месників дійсно убивала україноненависників, або на групу Віти намагаються «повісити усіх собак».

Щоб дізнатись про хід цієї резонансної справиІНФОРМАТОР поспілкувався з адвокатом Віктором Смалієм, найнятим батьками Віти. За його словами, він вчора був у СІЗО, і як виявилось, Віту туди не доставляли. “Її там нема і не було. Виявляється, одразу після того, як прийняли рішення взяття її під охорону, конвой був зобов’язаний доставити її до слідчого ізолятора. Вони не мають права тримати її ні в якому закладі, крім слідчого ізолятора. Інакше це незаконно. Як виявилось, її діставили в ІТТ, де вона побула недовгий час, звідки її забрали. Сьогодні ж її возили начебто на відтворення справи. Куди і для чого – невідомо. У правоохоронних стурктурах нам говорять, що числилась затримана то за одним райвідділом, то за іншим, то вже за Дніпровським. В кінці виявилось, що зачислили за головним слідчим управлінням. Це парадоксально. Як мені сказали конфіденційні джерела, Віту правоохоронці ховають саме від мене, щоб вона не могла зі мною поспілкуватись. Це свідчить про те, що або за батьками слідкують, або якась прослушка відбувається. Бо сказали, що як тільки я направлявся до якогось пункту, її швидко звідти забирають і перевозять”, – заявив Вітор Смалій.

“Я її продовжую розшукувати. Надіюся, що з допомогою народних депутатів, а зокрема Ігора Мосійчука, зможемо її знайти і надати належну правову допомогу. Бо на сьогодні слідству вигідно, що вони надали їй власного, безкоштовного адвоката. Тобто таким чином вони вирішують так як їм треба висунуті завдання. Слідчі органи роблять усе, щоб найнятий батьками адвокат не міг почати її захищати, а міліція могла тримати під контролем хід слідства через свого адвоката. У нас парадоксальна країна, у якій адвокат безправний і підконтрольний владі. Проти одного правозахисника працює ціла державна система, щоб він не міг захистити людину під слідством, – машину побороти дуже важко, а мітинги однієї людини нічого не дають. На сьогодні Віті інкримінують причетність до нещодавнього обстрілу поста ДАІ. Але це не перевірена інформація, але самі слідчі органи потайки говорять, що на це є замовлення у провладних структурах, щоб дискредитувати весь добровольчий рух у такий спосіб, щоб довести, що добровольці нейприйнятливі, бо вони неорганізовані і схильні до вчинення злочинів. І у такий спосіб дискредитувати фактично усіх активістів, у тому числі майдан і його героїв”, – підсумував Віктор Смалій.

Ситуацію також прокоментував Ігор Мосійчук, народний депутат України від Радикальної партії, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності: “Я вимагаю від головного слідчого управління МВС негайно надати інформацію про місце знаходження затриманих разом із Вітою Заверухою, і допустити до них захист. Бо у демократичній державі, за яку боролись і гинули Герої Небесної Сотні, учасники революції гідності, не може бути такої сваволі, яка допускалася за Януковича, а тепер, як бачите, і у нас. Я вимагаю надати інформацію про місце перебування Віти Заверухи і допустити захисника, найнятого батьками. Це резонансний злочин, і винних повинен встановити суд, а не група зацікавлених при владі осіб. У цій справі я вбачаю кричуще порушення права на захист, а тому головне слідче управління МВС України негайно повинне допустити адвокатів, найнятих батьками. І найголовніше, хід проведення розслідування повинно відображуватись прозоро, так як справа обростає міфами у населення”, – заявив Ігор Мосійчук.

Информатор


Теги статьи: Калашников ОлегБузина ОлесьЗаверуха Виктория

Дата и время 08 мая 2015 г., 11:29     Просмотры Просмотров: 4130
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Вбивство за правду. Журналісти, яких втратила незалежна Україна
Беспорядки в Одессе: мэр Труханов привез в город киевских националистов
Независимость и свобода слова: как убивали украинских журналистов

От Чечетова до Бережной. Как умирают экс-регионалы
Как расследуют в Украине громкие уголовные дела последних двух лет
На свою обложку в Facebook Вита Заверуха поставила арку Дружбы народов в Киеве с нацистским орлом

"Мы тебе сценарий Бузины устроим": журналист Коцаба рассказал о нападении на него в киевском метро
Убийство Бузины: в прокуратуре сообщили важную новость
Кузьмин в роли адвоката или волк в овечьей шкуре

Когда «падучая» приходит к украинским коррупционерам
Нардепы отреагировали на избиение Виты Заверухи и её парня
"Побили за "недостатню вдячність": Стали відомі деталі конфлікту між екс-поліцейськими і Заверухою

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.05368