АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: -1°C
Днепр: 0°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -4°C
Сумы: -1°C
Львов: -1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: -1°C
Ровно: -1°C

У Росії готують амністію для Савченко?

У Росії готують амністію для Савченко?
У Росії готують амністію для Савченко?

Слідчі органи РФ отримали команду якомога швидше провести суд над українською льотчицею і народним депутатом Надією Савченко, аби влада РФ могла знайти рішення проблеми. Російські політики, у свою чергу, висловлюються про можливу амністію для Надії.

Про це повідомив адвокат Надії Савченко Ілля Новіков, новину передає «Преса України»

«Видно, що слідство отримало дуже чітку команду до червня місяця виходити на суд. У мене є абсолютно чітке відчуття, що той політичний тиск, який постійно отримує російська влада, мабуть досяг якоїсь критичної точки, і було прийнято рішення провести суд для збереження обличчя і політичної демонстрації того, що все це було не даремно, і після цього шукати рішення «проблеми Савченко» ось за таких негласних або тихих каналах: через амністію, через указ президента про помилування, або будь-яким іншим шляхом, який їх влаштує. Нас це теж влаштує, наше завдання зробити так, щоб вона опинилася вдома», - зазначив адвокат Надії.

Також Ілля Новіков відмітив значне пришвидшення роботи слідчих РФ за останній місяць. За його словами, вони повністю завершили всі свої заходи, які намітили по справі Савченко, і ознайомили з постановою про те, що її справа нарешті виділена в окреме провадження.

Окрім того, адвокат звернув увагу на те, що російські політики, яким постійно ставиться питання про Н.Савченко, почали «практично в унісон відповідати, що в усьому розбереться суд, а після суду подивимося, можливо, вона потрапить під амністію».

Захисник Савченко також зауважив, що Надії Савченко було пред’явлено звинувачення у новій редакції.

«Вони поміняли свою точку зору, не дуже афішуючи це. У повідомленнях Слідчого комітету Росії та у повідомленнях для преси це практично не фігурувало, але вони змушені були під тиском фактів її змінити», - підкреслив адвокат.

Нагадаємо, Басманний суд Москви продовжив термін арешту народного депутата України Надії Савченко до 30 червня.

http://uapress.info


Теги статьи: Надежда Савченко

Дата и время 09 мая 2015 г., 14:40     Просмотры Просмотров: 2339
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.0890609999999999