АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 2°C
Харьков: 3°C
Днепр: 5°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 1°C
Сумы: 2°C
Львов: 2°C
Ужгород: 4°C
Луцк: 3°C
Ровно: 3°C

Окупувавши Крим, Росія грубо порушила всі норми міжнародного права - Герхард Шредер

Окупувавши Крим, Росія грубо порушила всі норми міжнародного права - Герхард Шредер
Окупувавши Крим, Росія грубо порушила всі норми міжнародного права - Герхард Шредер

Колишній канцлер Федеративної Республіки Німеччини Герхард Шредер заявив, що окупувавши український Кримський півострів, Російська Федерація порушила всі норми міжнародного права.

Про таку новину повідомляє «Преса України».

А заявив Шредер про порушення путінською Росією міжнародного права на конференції «На Сході без змін?», яка пройшла в німецькому місті Бад-Болль. 

Але водночас колишній керівник Німеччини заявив, що країнам цивілізованого Заходу не варто переривати діалог з нинішнім керівництвом Російської Федерації.

«Забезпечити безпеку в Європі можна лише разом з Росією», - розповів колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер. 

При цьому політик висловив побоювання, що Росія може відвернутися від Європи в бік Китаю та інших партнерів у Східній Азії, у чому, за словами Герхарда Шредера, Європа не зацікавлена. 

Крім того, Шрьодер спростував твердження, що він здатний впливати на політику Росії, оскільки є особистим другом президента РФ Володимира Путіна.

Нагадаємо читачам «Преси України», що морські порти, що розташовані на окупованому Російською Федерацією українському Кримському півострові, урядом України повністю виключені з реєстру українських морських портів, куди можуть заходити іноземні судна.

Таким чином, всі без винятку кримські морські порти Криму, а це «Керч», «Феодосія», «Ялта», «Євпаторія» і «Севастополь», Україною повністю закриті для відвідування іноземними судами всіх типів.

Відповідне розпорядження вже підписав керівник уряду України Арсеній Яценюк і воно вже опубліковано на урядовому порталі.

Зазначимо, що від сьогодні іноземні судна мають право заходити лише в наступні українські порти: Рені, Ізмаїл, Усть-Дунайськ, Білгород-Дністровський, Іллічівськ, Одеса, Южний, Миколаїв, Херсон, Скадовськ, Бердянськ, Маріуполь, а також в спеціалізований морський порт Октябрськ.

http://uapress.info


Теги статьи: Шредер

Дата и время 09 мая 2015 г., 14:51     Просмотры Просмотров: 1621
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
12 декабря 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.074165