АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 12°C
Днепр: 14°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 12°C
Львов: 12°C
Ужгород: 14°C
Луцк: 13°C
Ровно: 13°C

Українські партизани продовжують шарпати російські війська

Українські партизани продовжують шарпати російські війська
Українські партизани продовжують шарпати російські війська

Українські партизани продовжують завдавати втрат російським окупаційним військам біля Новоазовська та у Ростовській області. 

У блозі Олега Ярчука оприлюднені свіжі перехвати про втрати російських окупантів на окупованих територіях Донбасу. Як випливає з них, невідомі партизани діють і на території Ростовської області РФ. Зокрема поблизу села Авіло-Успенка зазначеної області Росії: “під час проведення планової побудови підрозділів 33-й омсбр, обстріляна з мінометів територія базового табору підрозділу “200” – 3 “300” – 7″.

Втрати понесли російські війська і поблизу Новоазовська. “Під час руху колонним ладом у вказаний район підрозділів 1-ї гв. ракетної бригади 50 ОА ЮВО (* Краснодар) на шляху проходження проведений підрив фугасу великої потужності. Пошкоджено 3 од. спеціалізованої техніки. Втрати ос уточнюються”.

Як бачимо, українські партизани міцно тримають тили окупованих Росією територій, і продовжують наносити втрати. При цьому атакуються війська не лише на українських теренах, а й у межах теперішньої РФ.

За підрахунками Олега Яручка, на сьогодні російські окупанти понесли наступні втрати: 7 848 убитих, 6 320 поранених і 3 405 пропавших безвісти.

Информатор


Теги статьи: АТОРостовская областьПартизаны

Дата и время 09 мая 2015 г., 17:22     Просмотры Просмотров: 2765
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
18 сентября 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.112693