АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: -1°C
Днепр: 0°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 5°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 5°C
Ровно: 5°C

Податок на злидні або хто поверне пенсіонерам 15% їхньої пенсії?

Податок на злидні або хто поверне пенсіонерам 15% їхньої пенсії?
Податок на злидні або хто поверне пенсіонерам 15% їхньої пенсії?

Сьогодні пенсіонер, який працює вчителем, недоотримує приблизно 500 гривень до своєї мізерної зарплатні через «нові» податки. Сім’я працюючих вчителів-пенсіонерів - 1000 гривень. За рік - це 12000 гривень. Для людини, яка отримує 3000 гривень сукупного доходу в місяць, будучи вимушеними працювати під час заслуженої пенсії, - це колосальні гроші!

І якщо військовий збір працюючі пенсіонери сприйняли як обов’язок підтримувати армію у зв’язку з загрозою російського агресора, то 15%-вий абсурдний податок став відкритим знущанням над терплячим народом. Загострює цю ситуацію відмова індексації цих копійчаних пенсій та мінімальних зарплат відповідно до зростання інфляції, а також завищені тарифи.

Тобто до зубожіння через «інфляційні» фактори (обґрунтованість яких досі під питанням) додалося відкрите обкрадання найбільш незахищених верств населення. Не тих, хто ледарював усе життя в очікуванні державного утримання, а мільйонів тих українців, які чесно напрацьовували десятками років своє пенсійне забезпечення.

То чи варто так зневажливо ставитися до народу, який так багато вистраждав та продовжує страждати, але демонструє небачену витримку у війні з російською ордою? Відповідь однозначна - такі непродумані рішення потрібно негайно скасовувати, щоб не сприяти зростанню соціальної напруги - такої вигідної Кремлю.

Окрім того, «узаконивши» податок з пенсій для працюючих пенсіонерів у розмірі 15%, було порушено Конституцію України, відповідно до статті 22 якої при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Неконституційна норма щодо встановлення 15%-вого податку з пенсій працюючих пенсіонерів має бути скасована. І ті, хто заробив пенсії, має їх отримувати в повному обсязі відповідно до Конституції не колись, а зараз.

Виправити цю абсурдну несправедливість дуже просто. Відповідний проект закону вже є. Потрібна лише політична воля Верховної Ради України.

Зокрема, депутати від фракції «Батьківщина» зареєстрували парламенті законопроект №2698 про відновлення повного обсягу пенсій для працюючих пенсіонерів. Цей законопроект є невідкладним, враховуючи складну соціально-економічну ситуацію, зокрема через підняття тарифів минулого місяця.

Проектом закону передбачено відновлення виплати пенсій працюючим пенсіонерам, у повному обсязі, що відновить соціальну справедливість.

У результаті - повернення повного обсягу пенсій разом з індексацією заробітних плат та пенсій, враховуючи реальні інфляційні показники, допоможе уникнути такого бажаного для Кремля соціального вибуху.

ІВАН КРУЛЬКО


Теги статьи: Пенсии

Дата и время 09 мая 2015 г., 23:40     Просмотры Просмотров: 24637
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Госаудитор проверит тарифы «Укрпочты» на доставку пенсий
В Украине бывшим военным пересчитывают пенсии по обновленному механизму
В России не доживают до пенсии даже чиновники — Исследование

В Украине массово повысят пенсии: названа дата
"Укрпочта" требует миллиард из бюджета и повышение тарифов на доставку пенсии
Новая пенсионная реформа: украинцам приготовили масштабные перемены

’’Миллионы украинцев без денег’’: что будет после отказа "Укрпочты" доставлять пенсии
Назначен новый главный по пенсиям
Пускай Порошенко и Гройсман сами попробуют выжить на минимальную пенсию – Разумная сила

Гройсман посоветовал менеджменту "Укрпочты" уволиться
Власти поставили "Укрпочте" ультиматум в связи с отказом доставлять пенсии
’’Укрпочта’’ больше не будет доставлять пенсии: под угрозой более 5 млн человек

Комментарии:

comments powered by Disqus
14 ноября 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.056898