АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 12°C
Харьков: 14°C
Днепр: 15°C
Одесса: 16°C
Чернигов: 10°C
Сумы: 13°C
Львов: 10°C
Ужгород: 12°C
Луцк: 9°C
Ровно: 10°C

Аваков покриває злочинців серед МВС – Маселко

Аваков покриває злочинців серед МВС – Маселко
Аваков покриває злочинців серед МВС – Маселко

Адвокат та представник потерпілих від переслідувань за автопробіг до Межигір’я Роман Маселко заявляє, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков продовжує покривати злочинців із МВС. Захисник, як приклад, навів справу інспектора Прохорчука про сфальсифіковані рапорти на учасників автопробігу, за яку нікого із винних осіб не було покарано, а навпаки – окремих із них підвищили.

Про це адвокат розповів у соціальній мережі. Новину передає «Преса України».

На думку адвоката, міністру внутрішніх справ Арсену Авакову таки глибоко наплювати на усі вимоги до нього. Зокрема, як доказ цього, захисник навів одну справу про сфальсифіковані рапорти.

«У лютому мені скинули відповідь за підписом заступника начальника УДАІ у Київській області, датована 12.01.15 р. (!!!), з якої випливало, що службовою перевіркою (через рік після майдану !!!) НЕ ВСТАНОВЛЕНО жодних порушень у діях інспектора Прохорчука, який склепав близько 20 фальсифікованих рапортів на учасників автопробігу до Межигіря. На той момент справа Прохорчука з висновками прокуратури про його вину вже була передана до суду (!!!). Однак для ДАІ це не аргумент - порушень немає і крапка», - розповідає адвокат.

Як зазначає Маселко, у зв’язку із цим захисники пред’явили Авакову вимогу, як мінімум звільнити Бугая О.І, який підписав цю відповідь. 

«Більше того, на особистій зустрічі з Аваковим я передав йому цей лист та нашу вимогу. І депутатський запит від Єгора Соболєва надіслали», - додає адвокат.

Однак, як зазначає Маселко, реакція на відповідні вимоги була наступною: сьогодні Бугай О.І. був в.о заступника, а тепер - повноцінний заступник.

«Знаходиться на своїй посаді і начальник ДАІ у місті Славутич, який складав протокол на підставі фальсифікованого рапорту ВЕРЕМІЄНКО О.І. (більше року минуло !!!!)» - наголошує адвокат. 

Маселко саркастично зауважує, що саме так в Україні відбувається «очищення» влади.

«Зате Аваков реформи проводить - зокрема, пропонує скасувати презумпцію невинуватості в адміністративних правопорушеннях. Для чого вона, якщо у міліції служать такі перевірені і професійні кадри, до яких повна довіра», - іронізує Маселко.

Він додає, що Аваков пройшов «точку неповернення». 

«Пора серйозно діяти. Треба рятувати цих негідників в погонах, поки їх не перестріляли», - резюмує адвокат.

Нагадаємо, у Міністерстві внутрішніх справ провели другий етап  перевірки керівників територіальних органів відповідно до Закону «Про очищення влади». Внаслідок проведеної люстрації, наказом міністра внутрішніх справ Арсена Авакова було звільнено 15 керівників.

http://uapress.info


Теги статьи: АваковМаселко Роман

Дата и время 10 мая 2015 г., 15:45     Просмотры Просмотров: 2518
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Кто виноват во взрывах на оружейных складах?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.689495