АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 17°C
Днепр: 19°C
Одесса: 19°C
Чернигов: 16°C
Сумы: 17°C
Львов: 15°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 15°C
Ровно: 15°C

Усі подробиці: Про що говорили Путін з Меркель і як поставили “українське питання”

Усі подробиці: Про що говорили Путін з Меркель і як поставили “українське питання”
Усі подробиці: Про що говорили Путін з Меркель і як поставили “українське питання”

Переговори пройшли в досить очікуваному руслі.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель під час зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним у Москві 10 травня заявила про необхідність збереження територіальної цілісності України, повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

“Добре, що ми сьогодні зустрілися в Москві, щоб обговорити наші двосторонні відносини між Росією і ЄС і, звичайно, сприяння територіальній цілісності України”, – цитує її слова одне з крупних російських інформаційних агентств.

“Нам необхідно віддавати собі звіт в тому, про що йде мова при реалізації мінського комплексу заходів. Мова йде про те, щоб суверенність, суверенітет і територіальна цілісність України були відновлені, і ми будемо продовжувати спільно над цим працювати”, – сказала вона. Канцлер підкреслила, що необхідно намагатися досягати рішень дипломатичним шляхом:

“Нам необхідно працювати, співпрацювати в тому числі в складних ситуаціях, якою вона є зараз і намагатися досягати дипломатичних рішень”. Путін при цьому повторював, що Росія робить все можливе. Він заявив, що російсько-німецькі відносини переживають не найкращі часи через різні оцінки ситуації в Україні.

“При обговоренні міжнародного порядку в центрі уваги була природно ситуація в Україні. По цій темі ми з пані Меркель спілкуємося постійно, у тому числі і спільно з президентом Франції та Президентом України, в так званому нормандському форматі, який зарекомендував себе як достатньо ефективний механізм міжнародного сприяння мирного врегулювання конфлікту. Так, ми суттєво розходимося в оцінках подій … “, – сказав Путін.

“Ми багато чого зробили для того, щоб відносини між Росією і Німеччиною сьогодні розвивалися якомога більш успішно і багато чого добилися в цьому напрямку. Сьогодні існують відомі проблеми. Чим швидше ці проблеми припинять свій негативний вплив на розвиток наших відносин, тим буде краще. Ми будемо до цього прагнути “, – наголосив російський лідер. Путін стверджує, що мінський процес зробив свою справу і в Україні нібито стало спокійніше.

“Потрібно повністю і неухильно виконувати всі мінські домовленості, які були досягнуті 12 лютого поточного року. Нагадаю, що комплекс заходів щодо врегулювання має пакетний характер. У ньому ув’язані всі ключові аспекти врегулювання: політичні, військові, соціально-економічні, гуманітарні”, – заявив Путін, не уточнюючи, що саме терористи, яких підтримує Росія і не виконують ці домовленості. Він додав, що “є всі підстави вважати, що з труднощами, але все-таки мінський процес рухається”.

“Після 12 лютого усе-таки на сході України при всіх проблемах, які мають місце бути, але все-таки стало спокійніше, хоча є і проблеми, які теж відомі”, – запевнив Путін Меркель. Глава РФ в черговий раз пообіцяв натиснути на ватажків “ЛНР” і “ДНР”.

“Будемо надавати увесь наявний в нас вплив на “керівництво Донецька і Луганська”, щоб процес йшов потрібними темпами і з потрібною якістю”, – сказав він. Також Путін цинічно закликав Київ припинити економічну блокаду Донбасу і заговорив про прямий діалог між “сторонами конфлікту в Україні”.

“Переконаний, що забезпечити надійне, довгострокове врегулювання можна тільки шляхом налагодження прямого діалогу між Києвом, Донецьком і Луганськом. Вважаю, що це одна з ключових умов врегулювання взагалі”, – пафосно сказав російський президент
patrioty.org.ua


Теги статьи: ПереговорыПутинМеркель

Дата и время 10 мая 2015 г., 18:08     Просмотры Просмотров: 3132
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.088665