АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 18°C
Харьков: 17°C
Днепр: 19°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 18°C
Сумы: 17°C
Львов: 19°C
Ужгород: 25°C
Луцк: 20°C
Ровно: 20°C

Путін знову наказав ядерним силам бути напоготові

Путін знову наказав ядерним силам бути напоготові
Путін знову наказав ядерним силам бути напоготові

Російський президент Володимир Путін зібрав нараду з питання розвитку збройних сил Росії, на якому акцентував увагу на необхідності стратегічних ядерних сил бути готовими до «негайного вирішення поставлених перед ними завдань». Також Путін закликав закінчувати випробування створеної зброї і переходити до їх серійного випуску.

Про це повідомляє видання УНІАН, новину передає «Преса України».

«Сьогодні обговоримо, як виконуються завдання Держоборонзамовлення, насамперед в частині оснащення стратегічних ядерних сил і військ повітряно-космічної оборони. Вони грають, як ми розуміємо, особливу роль у забезпеченні безпеки держави, підтримання міжнародної стабільності, збереження стратегічного паритету і повинні бути готові до негайного вирішення поставлених перед ними завдань», - сказав Путін.

Російський президент зазначив, що в поточному році він планує поставити на бойове чергування чотири ракетного полку, оснащених сучасними комплексами. Також він нагадав, що в РФ нарощується орбітальне угруповання космічних апаратів і вдосконалюється наземна космічна інфраструктура. До того ж у країні йде створення і модернізація існуючих озброєнь і техніки сухопутних військ. Путін закликав відповідні відомства забезпечити в найкоротші терміни завершення всіх випробувань і переходити до їх серійного випуску.


Теги статьи: Путин

Дата и время 13 мая 2015 г., 20:48     Просмотры Просмотров: 3018
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.519824