АНТИКОР — національний антикорупційний портал
МОВАЯЗЫК
Київ: 17°C
Харків: 25°C
Дніпро: 22°C
Одеса: 23°C
Чернігів: 23°C
Суми: 25°C
Львів: 16°C
Ужгород: 19°C
Луцьк: 18°C
Рівне: 18°C

Мільярдер Рувін Олександр Григорович

Читать на русском
Мільярдер Рувін Олександр Григорович
Мільярдер Рувін Олександр Григорович

І повертаючись до нашого Головного Експерта Фальсифікатора України, який перетворив КНДІСЕ в корупційний оазис і, займаючи високу державну посаду, погруз в корупції, і займається розвитком, і розширенням своєї незаконної бандитської діяльності.

Як не заробляти коли на державній службі у тебе в руках доступ до державних таємниць і «життя» багатьох людей країни. Коли ти своїм наказом підопічним, які висновки експертизи потрібно зробити вирішуєш долю багатьох людей і життєдіяльності країни. Ну а як же ще, якщо у тебе на гачку багато державних службовців і від тебе залежать експертизи для військових і правоохоронних служб України.

Коли схеми по фальсифікації експертиз і шантаж їх замовників приносять гори бабла і почуття всемогутності і безкарності то апетит зростає все більше.

Коли міністр юстиції Денис Малюска прикриває твою корупційну діяльність і можна більш впевнено себе почувати, розслабитися і брати ще більше відкатів.

Денис Леонтійович, ви реально не бачите корупційні схеми і діяльність Рувін Олександра Григоровича або все ж ви з ним в долі? І яку частину він віддає Вам?

В незаконній діяльності Олександр Григоровича розкриті нові нюанси, а саме лобіювання інтересів сепаратистської компанії ТОВ «ТЕРМІНАЛ» (ЄДРПОУ 31366203), 83023, Донецька обл., м. Донецьк, Калінінський район, вулиця Сєченова, д. 44, пізніше адрес змінено на 85000, Донецька обл., м Добропілля, вул. Гагаріна, д. 1А, основною діяльністю компанії є оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами, сільгосппродукції. Незаконна діяльність компанії ведеться з далекого 2001 року. У зв’язці ще є компанія «ТЕРМІНАЛ Нафтогаз» її заснували вже на території України в 2018 році. Власником і керівником компаній є Сиваш Владислав Павлович, 15.04.1972 року народження, уродженець с. Старобешеве Старобешівського р-ну. Донецької області. Представником компанії - Устимова Олена Вікторівна, 17.12.1974 року народження, уродженка м Донецьк і Жежеленко Дар’я Євгенівна, 07.06.1989 року народження, уродженка м. Донецьк. Компанії на постійній основі проводять незаконні операції з сепаратистами.

Компанія постійно бере участь в тендерах.

 
 

Через компанію SAFFIAZO CORPORATION LIMITED (підконтрольну Рувіну) зареєстровану на Кіпрі купує паливні матеріали в Росії і перепродує їх же в Україні. Тобто схема така, компанія з Кіпру SAFFIAZO CORPORATION LIMITED купує у компаній з Російської Федерації продукцію нафтохімічного виробництва, газопереробні: ЗВГ (зріджені вуглеводні гази), ДП (дизельне паливо), бензин, метанол технічний, ШФЛУ (широку фракцію легких вуглеводнів) і перепродує їх українським компаніям так само підконтрольним сімейства Рувіних і як би російське паливо вже не російське, а з Кіпру.

 

Розкішне життя породжує залежність, чим більше є, тим більше крутіше масштабніше потрібно.

А це коштує грошей, але Олександр Григоровича знає, де їх взяти!

Шикарні заміські будинки, квартири і не тільки в Україні і не зі звичайним євро ремонтом і простенькими меблями, потрібно ж розмахом все найкраще і дороге. Олександр Григорович знає, де і з кого взяти, щоб сім’я державного службовця могла ні в чому собі не відмовляти.

Для відпочинку сім’ї, в Ізраїлі, де Олександр Григорович має громадянство і агентом якої він є, придбав апартаменти в місті Нетанія, приблизна вартість яких 640 тис. $

Якщо не хочеться в Ізраїль, то можна в апартаменти в Дубаї в 186 кв.м. за приблизною вартістю 380 тис. $.

 

В Україні сімейство Рувіних має квартири в Оболонському районі міста Києва, по вулиці Маршала Тимошенко, будинок 21, в ЖК «Рів’єра Ріверсайд» в Києві, вул. Раїси Окіпної, буд. 18 в будинку на березі Дніпра з гаванню і власним катером

 

Ще є заміський будинок вартістю понад 1200000 $, в три поверхи, загальною площею 550 кв.м. і земельною ділянкою 0,5 га.

Ряд компаній, якими володіють члени сімейства і довірені особи, приносять МІЛЬЙОНИ незаконних доларів в рік. У власності сім’ї є медичні, будівельні, кур’єрські, торгові фірми різних напрямків, сільськогосподарські компанії, з імпорту / експорту продукції, борделі, велика мережа автозаправних станцій земля для яких отримана дуже не законним шляхом, імпорт російського палива в Україну і навіть після подій 2014 року. Весь бізнес працює під захистом Олександра Григоровича, адже він може домовитися з усіма службами і силовими структурами України та СБУ, МВС, і прикордонною службою, митною, податковою адже вони все залежать від експертних висновків інституту Рувіна. Маючи дуже впливові корупційні зв’язки в МВС, Олександр Григорович влаштував туди сина на хлібну посаду. І синок при справі і сімейному бізнесу прикриття і допомога.

Всі відкати і корупційні схеми забезпечують розкішний спосіб життя родини як відпочинок в різних екзотичних країнах по кілька разів на рік, покупку дорогих речей як годинник Perrelet вартістю 30 000 євро, Ebel вартістю 42 000 євро, Bell&Ross вартість 25 000 євро, сумки Dolce&Gabbana від 3700 євро за одиницю.

Якщо взяти хоча б годинник дружини Олександра Григоровича Галини Богданівни, нехай Perrelet вартістю 30 000 євро, за нинішнім курсом в 33,20 грн за євро це 996 000 грн. Середньо статистичній сім’ї з 3-х чоловік, для щоб більш менш прожити один місяць, потрібно близько 12000 грн (хоча всі ми знаємо, що дуже багато сімей виживають на менше). 996000/12000 = 83 місяці (тобто майже 7 років) середньо статистична сім’я (вчителя, медсестри, працівника заводу, касира в магазині, соціального працівника) в Україні може прожити на тільки 1 годинник дружини Олександра Григоровича, куплений з відкатів.

А скільки ще дорогоцінного добра в засіках сімейства Рувіних купленого на бюджетні кошти або кошти платників податків: діаманти, коштовності, дорогоцінні меблі, земельні ділянки тощо

 

Олександр Григорович тільки за три роки з експертиз асфальтного покриття доріг отримав відкат 8 574 800 000 гривень. Так як сім’я ще володіє асфальтобетонним заводом і низкою компаній з будівництва та обслуговування доріг, які беруть участь і перемагають у тендерах, то можна уявити, скільки державних коштів було виведено в тіньовий оборот і осіло в кишенях Олександра Григоровича. За експертизам в Україні мало не європейські дороги, тільки знайти їх неможливо! Добре ховаються. Доріг немає, гроші по кишенях, а сім’я їздить на авто представницького класу.

Тим не менш, напевно, Олександр Григорович боїться що його «правильні експертизи» можуть наздогнати його з наслідками або «простий народ захоче відібрати своє», тому що крім приватної охорони його постійно супроводжують працівники спецпідрозділу СБУ «Альфа», ДСО МВС України. Їздить з кортежем на Toyota Land Cruiser 200 з державним номером АА1234ХО і Volkswagen Transporter з державним номером АА8937ОО.

 

Син Рувін Сергій Олександрович на Mercedes-Benz S 350L 2013, державний номер АА3333ОІ.

 

 

Пасинок Шетицьки Назар Романович Land Rover Range Rover 2018, державний номер АА3333МТ.

 

Mercedes-Benz Viano 2011, державний номер АА5000НН

  

Mercedes-Benz S 450 2011, державний номер КА4891АЕ

 

Сім’я державного службовця потопає в розкоші, а всі справи про незаконне збагачення і підроблення експертиз державного масштабу, що ми писали раніше, такі як:

 фальсифікації кримінальних справ, проти Тимошенко, саме на експертний висновок КНДІСЕ посилалися прокурори, доводячи, що НАК «Нафтогаз України» було завдано збитків в результаті підписання главою уряду газових контрактів:

справи Євромайданівців і Автомайданівці; 

справа Луценка;

загибель Ту-154М російської авіакомпанії «Сибір»;

кспертиза збитого в небі над Луганськом ІЛ-76;

затягування проведення експертизи нерухомого майна ЗАТ «Сільпо Рітейл», що значилося в заставі під кредит в «ВАБ Банку» для бізнесмена мільйонера Володимира Костельмана (власник Fozzy Group), як результат банк і держава втратили 2,6 млн. гривень; 

експертиза міномета «Молот» від вибуху яких загинули понад 20 військовослужбовців і більше 50 отримали поранення;

експертиза для Матіоса у справі «екс-податківців Клименко»;

експертизи у справі Насірова;

і багато інших швидко «зливаються» і сімейство ще більше заробляє корупційних МІЛЬЯРДІВ, і ще більше розвиває свій бізнес і зону впливу.

А ще Олександр Григорович має посвідчення учасника бойових дій, отримав, його герой не воювавши жодного дня в зоні АТО. Отримав його на підставі одного документа - посвідчення про відзнаку "За розмінування". Ось в архіві такого наказу немає, а саме на підставі цього документу Рувін отримав посвідчення учасника бойових дій, надав його в Пенсійний фонд та інші соціальні служби і користується пільгами УБД, і далі отримує звання.

Ось такий герой України, агент МООСАД, не дарма йому Ізраїль надав громадянство.

 


Теги статті: БізнесгрошіОфіс генпрокурораОфіс президента УкраїниАвтоЗемляБрендиРувіна ГалинадоходиНерухомістьофшориКорупціяТОВ ТерміналАваков АрсенСоколов АлександрБаканов ИванСитник АртемВенедиктова ИринаВелике будівництвоУкрАвтоДорСБУНацполіціяНАБУМинфинМинюстМарченко СергійМарченко СергейКубраков АлександрІзраїльРувин Александр

Автор статті:
Олег Бойко
Всі статті автора

Дата і час 16 жовтня 2020 г., 09:09     Переглядів Переглядів: 7098
Коментарі Коментарі: 0


Коментарі:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наші опитування

Чи є у вас у місті підрозділи тероборони?

Показати результати опитування
Показати всі опитування на сайті
0.040705