АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 13°C
Харьков: 12°C
Днепр: 14°C
Одесса: 15°C
Чернигов: 12°C
Сумы: 12°C
Львов: 12°C
Ужгород: 14°C
Луцк: 13°C
Ровно: 13°C

Розпорядження Москаля примушують «регіоналів» страждати і шкодять їхньому здоров’ю. ДОКУМЕНТИ

Розпорядження Москаля примушують «регіоналів» страждати і шкодять їхньому здоров’ю. ДОКУМЕНТИ
Розпорядження Москаля примушують «регіоналів» страждати і шкодять їхньому здоров’ю. ДОКУМЕНТИ

Очільник Луганської обласної військо-цивільної адміністрації Геннадій Москаль прокоментував судовий позов колишнього депутата-регіоналаОлега Курчина, який до всього ще й володіє званням Заслуженого юриста України

Дізнався зі ЗМІ про судовий позов щодо скасування мого розпорядження про заборону руху автотранспорту через лінію розмежування. Моєму подиву не було меж, адже зі мною судиться член фракції «Партії регіонів» Донецької міськради – партії, що розв’язала війну на Донбасі.

Він не позивається до своїх керівників, які винні в тисячах загиблих від бойових дій громадян, хоча, як заслужений юрист України, мав би знати, що людське життя за Конституцією України є найвищою цінністю. Відверто бреше, що його рідні на окупованій території позбавлені можливості покинути небезпечну зону проведення АТО, хоча пункти пропуску в Донецькій області не перекриті, а в Луганській лінію розмежування можна пройти пішки, на велосипеді чи на транспорті міжнародних гуманітарних організацій.

Каже, що зазнав душевних страждань, але не згадує про страждання людей, які через його партію втратили рідних і близьких. І «скромно» мовчить, де сам був, чим займався під час так званого «референдуму» 11 травня минулого року. Який інспірували «регіонали», а коли спалахнула війна, як щурі повтікали в Київ і Європу.

Якщо в заслуженого юриста через моє розпорядження так різко погіршилося душевне й психічне здоров’я, що він змушений купувати заспокійливі засоби на 437 гривень 32 копійки, то моя йому порада – хай кілька разів пішки чи на велосипеді перетне лінію розмежування вогню. Фізичні вправи корисні для здоров’я, то може йому від цього полегшає...

Геннадій МОСКАЛЬ

 

Теги статьи: Москаль

Дата и время 14 мая 2015 г., 17:38     Просмотры Просмотров: 2623
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
18 сентября 2018 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.06764