АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 4°C
Днепр: 5°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 2°C
Львов: 0°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Отруєння Боровиком

Отруєння Боровиком
Отруєння Боровиком

Звільнення людини, яка нещодавно стала українським громадянином та працювала в Міністерства економічного розвитку та торгівлі, несподівано стало головною медіа-темою кількох днів

Сам Саша Боровик з виглядом невизнаного генія активно роздає інтерв’ю, чого під час роботи в міністерстві не робив. Хоча Арсеній Яценюк не цурається драматичних переливів у голосі під час публічних виступів, його колишній підлеглий дав йому фору.

Про власне звільнення з МЕРТ Саша Боровик повідомив так драматично, наче відтепер економічні реформи в Україні зупинилися. Кілька місяців тому його як людину з досвідом роботи в західних корпораціях на хвилі німого зачудування іноземцями прийняли до українського громадянства. Про роботу в МЕРТ можна говорити в минулому, призначення на посаду першого заступника міністра не відбулося.

Один з міністрів підтвердив, що рішення про звільнення Боровика ухвалював Айварас Абромавічус. Чи сам Боровик, чи люди, які за ним стоять, добре уловили клімат в Україні. Він нагадує зіткнення двох повітряних потоків – теплого вітерця надії на зміни та перетворення та крижаного подиху недовіри до дій влади. Їх змішення призводить до смерчів та ураганів на Печерських пагорбах. Про людину, яка була практично невідома широкому загалу, якихось три місяці тому, заговорили настільки активно, що вона вирвалася у лідери медіа-активності.

За дивним збігом обставин під час роботи у МЕРТ пан Боровик не тішив громадськість своїми інноваційними ідеями. Дивно як для людини, що виросла у західному світі, не намагатися апелювати до ЗМІ. Боровик нагадує брандер – вітрильник, начинений порохом та вибухівкою, який намагається підпалити флагманський корабель супротивника.

Гарвардський диплом, про який в уряді вже говорять з сумнівом та красиво виписані заслуги, цілком можуть виявитися мильною булькою. Країна вже одного разу бачила людину, що на повному серйозі у дорогому костюмі підписувала з українськими урядовцями контракт про будівництво плавучого СПГ-терміналу, а потім виявилася інструктором з лиж з Андори. Хто сказав, що подібний фокус не варто використати знову.

Є ще один нюанс. Віра в месію-економіста дуже нагадує віру у доброго царя, більше властиву росіянам. Україні краще взяти на озброєння усвідомлення, що одна людина не зможе переламати ситуацію, нашу державу може врятувати системна робота тих, хто керує державою. Власне, її брак і призвів до швидкого отруєння суспільства Боровиком.


Теги статьи: Боровик Саша

Дата и время 16 мая 2015 г., 09:19     Просмотры Просмотров: 1857
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

У нынешнего президента Украины есть очень неприглядное прозвище — Саша Боровик
Президент и СБУ — это кучка предателей, которые сливают Украину, — Саша Боровик
То, что произошло с депортацией грузин, называется государственным терроризмом — Саша Боровик

Соратнику Саакашвили не удалось вернуть отобранное Порошенко гражданство
Мой вам совет - не терпите вы их. Дайте шанс если не себе, то хотя бы своим детям, — Боровик
Завтра в мене порохо-суд с паном президентом.Там і відсвяткуємо при нагоді ваш новонароджений культ, - Боровик

Наше молчание — наша могила. И мы себе роем ее сами — Лиза Богуцкая
Немецкий политолог объяснил, почему Порошенко не может и не хочет бороться с коррупцией
«Мафия, олигархат, коррупция и недостаток независимых медиа убивают Украину»

Боровик рассказал, почему дал интервью российскому пропагандистскому каналу
Друг Саакашвили засветился на Кремль ТВ с речами про Украину: в сети скандал
Законность действий Порошенко проверит суд

Комментарии:

comments powered by Disqus
14 декабря 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.075242