АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: -2°C
Днепр: -2°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: -3°C
Львов: 6°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 4°C
Ровно: 3°C

Горан: Справа проти Заверухи шита "білими нитками"

Горан: Справа проти Заверухи шита "білими нитками"
Горан: Справа проти Заверухи шита "білими нитками"

Останнім часом журналісти якось надто часто запитують моє ставлення до інциденту, що стався нещодавно на Броварській трасі в ніч з 3-го на 4-те травня 2015 року, та можливість справжньої причетності до нього бійця, волонтерки, та громадського діяча Вікторії Заверухи.

Сказане нижче є моєю офіційною (і не офіційною) позицією як по Віті Заверусі, так і по інциденту з загиблими в цьому році на Броварській трасі міліціянтами.

З Вітою я познайомився в батальоні "Айдар", восени 2014 року, коли вона приїхала з ротації, під час якої лікувалася від контузії. Зі слів побратимів, мобілізувалася вона ще з травня місяця - я мобілізувався пізніше, як тільки оклигав від катувань, що завдали мені мусора в тюрмі, фабрикуючи проти мене кримінальну справу по схожому інциденту на все тій-таки Броварській(!) трасі. Тільки стався той інцидент ще в 2014 році, в березні місяці, 2-го числа... Отож, кінець літа і осінь - початок серйозних боїв для батальону "Айдар", тому між розводами на караули і днювання, між копанням траншей і бойовими виїздами, так наче особливо і не поспілкувалися... Але її репутація в батальоні свідчила про неї краще, ніж сотні пустих балачок. Боєць старанний та жертовний, що аж ніяк не в’язалося з її тендітною зовнішністю худенької білявки. Не знав її на гражданці, але в "Айдарі" на якісь керівні пости не лізла, бо, наскільки я зрозумів, ні за віком, ні за статтю, ні за досвідом відповідних навичок не мала... Тому мене просто смішать нісенітниці, які плетуть слідчі і підхоплюють журналісти про Віту, як про хитрого і досвідченого організатора всіх можливих і не можливих злочинів: від вбивства Бузини, до розстрілу колишніх "беркутівців" на Броварській трасі.

Як там, в мусарських "застінках" катують, я знаю не з чуток. Як колять психотропні речовини беззахисним людям, щоб ті обмовляли себе та інших під дією наркотику, як перші тижні не пускають до жертви не тільки рідних - навіть адвокатів та лікарів, до тих пір, поки людина не "зізнається" в усіх "глухарях", які накопичуються внаслідок некомпетентності і продажності перевертнів в погонах. Тільки і встигає мразь папірці підсовувати на підпис закатованій жертві, що себе не контролює, бо обколота психотропними і тяжко побита. Так кололи речовини мені, б’ючи, та вириваючи якимись залізяками зуби, тільки дивом я зміг відмовитись від показів навіть під речовинами. Так же - я впевнений, катують зараз і Віту, ще майже дитину, та інших жертв, які під дією психотропів візьмуть на себе не тільки цьогорічний інцидент в Броварах, та Бузину з Калашниковим на додачу, а ще й провсяк випадок і минулорічний Броварський "глухар" (який ще й досі вішають на мене, Леся Черняка та Гришу Гульвіченка), може й вбивство Гонгадзе нарешті розкриють, яке візьме на себе у ті часи ще шестирічна Вікторія Заверуха?!

На її стороні все - алібі, відсутність не тільки здатностей і мотивів (бо дізнатись про "беркутівське" минуле проїжджаючих повз міліціонерів може тільки будучи екстрасенсом), але й елементарних улік. Проти неї - тільки бажання перевертнів в погонах повісити на когось справи, які розкрити через нестачу мізків вони несилі.

Сподіваюся, ця заява позбавить мене від однотипних запитань. Справа проти Заверухи (оскільки чомусь запитують тільки про неї) - шита білими нитками, до того ж я не здивуюся, якщо вона, під впливом застосованих до неї наркотичних засобів (а адвокати свідчать про застосування до Віти психотропних речовин), зізнається у всьому підряд.

Наш же обов`язок - витягти з тюрми тих, хто не винен, і згідно закону покарати тих, хто по застінках катує патріотів. Але це вже інша тема...

Владіслав Горанін

http://newspravda.com


Теги статьи: Заверуха Виктория

Дата и время 16 мая 2015 г., 09:49     Просмотры Просмотров: 3181
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Беспорядки в Одессе: мэр Труханов привез в город киевских националистов
На свою обложку в Facebook Вита Заверуха поставила арку Дружбы народов в Киеве с нацистским орлом
Когда «падучая» приходит к украинским коррупционерам

Нардепы отреагировали на избиение Виты Заверухи и её парня
"Побили за "недостатню вдячність": Стали відомі деталі конфлікту між екс-поліцейськими і Заверухою
Виту Завируху и её парня избили в Киеве

Заверуху выпустили под залог
За какие преступления вне АТО судят солдат
Намагалась перерізати собі горло: В мережу виклали лист "ошуканої дівчинки" Заверухи

Активистка "Айдара" в больнице попыталась покончить с собой: появились подробности
Игорь Луценко о деле Заверухи: Мы наблюдаем личную инициативу определенных экс-заместителей Авакова
У Києві націоналісти заблокували Апеляційний суд

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.050301