АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -4°C
Сумы: 0°C
Львов: 1°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Столичні депутати-безхатченки їздять на "Мерседесах" і "Ленд Крузерах"

Столичні депутати-безхатченки їздять на "Мерседесах" і "Ленд Крузерах"
Столичні депутати-безхатченки їздять на "Мерседесах" і "Ленд Крузерах"

14 депутатів Київради вказали у своїх деклараціях, що не мають власного житла. 9 депутатів-безхатченків – з партії "Удар". Цікаво, що до списку людей без житла увійшов також депутат-мільйонер, керівник компанії "Київоблжилбуд" Вадим Столар.

"Знай" поцікавився депутатами-безхатченками та їхніми доходами.

Серед народних обранців Київради без житла – Ігор Опадчий, Богдан Ганноха, Валентин Мондриївський, Андрій Березовський, Наталя Чумакова, Олександр Міщенко, Олександр Найдьонов, Олег Костюшко, Сергій Кримчак, Ірина Косіченко, Руслан Андрійко, Роман Головня, Олег Петровець та одіозний Вадим Столар.

Перспективний холостяк Київради "ударівець" Ігор Опадчий на запитання "Знай" про житлові умови, коротко відповів: "У мене все нормально".

Згідно з деклараціэю, торік Опадчий заробив понад 4 мільйони гривень, з яких 3,9 мільйона становлять дарунки, призи та виграші.

У його колеги по фракції Богдана Ганнохи - троє дітей. У власній біографії Богдан скромно відзначає, що живе на Троєщині. Єдиним його доходом є підприємницька діяльність – за минулий рік він отримав 120 тисяч гривень. Ще понад 16 тис. гривень отримали члени родини "ударівця". Коментувати власні житлові умови він відмовився.

Журналіст Валентин Мондриївський зараз тимчасово виконує обов’язки голови РДА Подільського району.

"Це якась помилка, що мене включили до цього списку. Я вказав у декларації власну квартиру", - розповів "Знай" Мондриївський.

Ми перевірили: депутат справді потрапив до переліку помилково. У його декларації зазначена квартира площею 130 квадратних метрів.

Депутат Андрій Березовський також живе скромно – в декларації за минулий рік понад 40 тисяч гривень доходу та автомобіль "Ланос" . У решті граф стоять прочерки.

Небагато живе й депутат Наталя Чумакова – торік вона отримала 38 тисяч гривень зарплати, ще 8 тисяч має на рахунку в банку.

Олександр Міщенко вказав, що торік отримав 66 тисяч гривень. Щоправда, розмір внесків до статутного капіталу – приблизно 2,5 мільйона гривень. У нього є три автівки – "Тойота ленд крузер", "Фольксваген" та "Мерседес спринтер".

Депутат-"ударівець" Олександр Найдьонов працює на посаді керівника відділу Печерського управління землеустрою в департаменті земельних ресурсів КМДА. За минулий рік він зареєстрував понад 1 мільйон гривень доходу. Згідно з декларацією, заробітна плата становить 87 тисяч гривень. А основна сума надійшла від відчуження рухомого та нерухомого майна. Чиновник-депутат їздить на автомобілі "Сузукі".

Генеральний директор асоціації "Український екологічний альянс" Олег Костюшко розповів "Знай", що вже 7 років споруджує будинок на Софіївській Борщагівці.

"Будинок вже практично готовий, але зараз не маю часу, щоб ввести його в експлуатацію. Тому в декларацію його не вписав" - розповів він.

У декларації Олега Костюшка, справді, зазначено п’ять ділянок землі.

Сергій Кримчак зазначив у декларації, що є членом наглядової ради ПАТ "Комбінат будіндустрії". Це підприємство виробляє бетон, залізобетон та керамзитобетон для будівельних компаній.

Загальна сума доходу депутата від Демократичної партії за рік понад 289 тисяч. Також він має два автомобілі "Мерседес".

"Ударівка" Ірина Косіченко торік отримала 623 тис. гривень, з яких більш як півмільйона – спадщина. Ще 1,5 мільйона вказані в декларації як внесок до статутного капіталу. Автомобіля та житла у депутатки немає, зате є 3 земельні ділянки.

Одним з найбідніших депутатів Київради є Руслан Андрійко. У нього немає нічого, окрім заробітної платні, яка становить 81,5 тисячу гривень за рік.

Найбільше шкода депутата від "Громадянської позиції" Романа Головню. У декларації у нього суцільні прочерки. Вказано, що у депутата є дружина та двоє дітей, а також за минулий рік він отримав 24 тисячі гривень допомоги від родичів. З них 9 тисяч віддав на погашення кредиту.

Позафракційний Олег Петровець торік отримав понад 55 тисяч гривень сукупного доходу. З них лише 7 тисяч за ведення підприємницької діяльності, а 48 тисяч гривень становлять виграші, подарунки та призи.

Скандальний депутат Вадим Столар задекларував понад 8,6 млн. гривень доходу. У відомості про майно рідних він вписав: не надали згоди на обробку та використання своїх персональних даних. Столар не лише очолює будівельну компанію, будівельним бізнесом також займаються його батьки.

 

 
Олена Вовченко

 http://znaj.ua


Теги статьи: ДекларациикиевсоветКиеврада

Дата и время 16 мая 2015 г., 13:09     Просмотры Просмотров: 4706
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

Прокурор Юрий Кучук: необъяснимые активы детей-подростков
Взятка сотруднику НАБУ: в сеть попал фрагмент видео
Винницкий миллионер сменил кресло директора Одесского порта на должность в «Укрзализныце»

Топ-чиновнику государственной телерадиокомпании подарили BMW за 2 млн гривен
За месяц службы в полиции безработная девушка достроила квартиру во Львове за 1,2 млн гривен
Ездит с ложными номерами: главный завхоз Нацполиции опять "прокололся"

Киевсовет запретил парковку на 67 улицах: список
Владимир Прокопив проявил чрезмерную заинтересованность в зелени
В Киевсовете предложили создать национальную криптовалюту

В Киевсовете согласовали новое название для Московского моста
В Иванковском районе назревает вооруженный бунт из-за ТЭС партнеров Парцхаладзе
Полицейскому подарили почти 26 тысяч долларов

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.057766