АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -8°C
Харьков: -5°C
Днепр: -2°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -9°C
Сумы: -5°C
Львов: -8°C
Ужгород: -6°C
Луцк: -7°C
Ровно: -7°C

Українці у США обурені — Яценюк нехтує фахівцями із західним досвідом

Українці у США обурені — Яценюк нехтує фахівцями із західним досвідом
Українці у США обурені — Яценюк нехтує фахівцями із західним досвідом

Громадська організація Razom for Ukraine, що об’єднує українських спеціалістів в США, прикро вражена відставкою Сашка Боровика з посади першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України. А також закликає уряд України не нехтувати фахівцями такого рівня.

Про це повідомляє VIDIA, посилаючись на  Facebook-сторінкуRazom for Ukraine.

«Прикро було дізнатись про відставку Сашка Боровика. Україні, яка стоїть на шляху реформ, вкрай необхідні західні фахівці такого рівня. Випускники західних вузів та фахівці з досвідом роботи в розвинених демократичних країнах, безумовно, можуть вивести на якісно новий рівень роботу урядових структур та пришвидшити проведення таких необхідних Україні реформ, в першу чергу через налагодження зв’язків з розвинутими ринками та демократіями світу», — зазначили в організації.

Активісти Razom for Ukraine зазначили, що готові співпрацювати з урядом, надаючи рекомендації щодо залучення західних фахівців.

«В час, коли Україна знаходиться у вкрай складному економічному становищі, лише об’єднання зусиль здатне вивести країну з кризи і направити на шлях зростання й процвітання», — зауважили в об’єднанні українців США.

Як відомо, німецький юрист з українським корінням Саша Боровик, який у березні був запрошений на пост першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі, 14 травня заявив, що більше не буде працювати на український уряд. Причиною такого рішення, за його словами, стала відсутність офіційного призначення, а також розбіжності з міністром Айварасом Абромавічусом і Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком.

Саша Боровик народився у Львові, але 25 років тому виїхав за кордон. Здобув освіту у Празькому та Гарвардському університетах. Працював у великій юридичній компанії в Силіконовій долині (США), 12 років був повіреним у справах щодо співпраці з державними та міжнародними організаціями у компанії Microsoft. До переїзду в Україну очолював юридичний департамент лондонського офісу американської компанії Akamai Technologies.

http://vidia.org


Теги статьи: СШАЯценюкБоровик Саша

Дата и время 16 мая 2015 г., 19:52     Просмотры Просмотров: 2714
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.158381