АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 17°C
Харьков: 17°C
Днепр: 18°C
Одесса: 17°C
Чернигов: 17°C
Сумы: 16°C
Львов: 13°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 15°C
Ровно: 14°C

Українські військові почали отримувати модернізовані автомати Калашникова АК-74

Українські військові почали отримувати модернізовані автомати Калашникова АК-74
Українські військові почали отримувати модернізовані автомати Калашникова АК-74

Українські військові почали отримувати модернізовані автомати Калашникова АК-74. Перші зразки модернізованої стрілецької зброї отримали військовослужбовці 80-ї аеромобільної бригади та загонів спеціального призначення.

Модернізацію автоматів здійснює підприємство КНВО «Форт» місто Вінниця.

Для підвищення тактико-технічних характеристик базової моделі встановлюється ряд деталей, а саме: газова трубка з планкою Пікатінні для установки оптичного або прицілу коліматора (на сонячних елементах), анатомічна пістолетна рукоятка, а також цівка з передньою рукояткою або сошками.

Модернізацію автоматів здійснює підприємство КНВО «Форт» місто Вінниця.Модернізацію автоматів здійснює підприємство КНВО «Форт» місто Вінниця.

Крім того, замість дульної гайки встановлюється дульний компенсатор для зменшення відведення ствола при стрільбі чергами. Автомат також має телескопічний складаний приклад і нові стволи. При цьому додаткові обважування і приклад виробляються в Україні.

Казенне науково-виробниче об’єднання «Форт» МВС України створено в 1994 році для виробництва вогнепальної зброї та спеціального обладнання для потреб силових структур України. За п’ятнадцять років існування підприємство значно розширило асортимент своєї продукції.

На даний момент КНВО «Форт» МВС України займається виробництвом стрілецької зброї та боєприпасів, крім того, значну частину продукції, що випускається, складає травматична зброя для цивільного ринку.

http://zbroya.info


Теги статьи: Оружие

Дата и время 17 мая 2015 г., 12:37     Просмотры Просмотров: 5116
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.113616