АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 16°C
Харьков: 18°C
Днепр: 19°C
Одесса: 18°C
Чернигов: 16°C
Сумы: 17°C
Львов: 14°C
Ужгород: 15°C
Луцк: 14°C
Ровно: 14°C

Ранок у Пісках: Результати нічних боїв біля Донецького аеропорту


Воєнна журналістка Олена Білоозерська побувала у селищі Піски, що знаходиться у безпосередній близькості з залишками Донецького аеропорту.

Скориставшись затишшям журналістка та боєць з позивним “Азід” зафільмували те, що залишилось від селища. Видовище, м’яко кажучи, жахливе. Піски перетворились на селище-примару, в якому живуть всього декілька сімей.

Нещодавно, президентом було заявлено, що Донецький аеропорт, який знаходиться під контролем бойовиків так званої ДНР буде повернуто.-“Я не сумніваюсь, що ми звільнимо аєропорт, бо це наша земля. І ми відбудуємо аеропорт”- заявляв Порошенко.

Нагадаємо, що 22 січня 2015 року Донецький аеропорт було покинуто українськими вояками.

“Новий та старий термінал, вежа управління, все, що могло послужити як опорний пункт оборони. повністю знищене. Аеропорт прострілюється прямою наводкою, але з будівлі нового терміналу останні захисники, що вижили, пішли лише сьогодні”, – повідомлювалось у той час.

“Частині хлопців вдалося покинути аеропорт, частина потрапила в полон”, – писав в той час Бутусов. Бутусов нагадав, що “кіборги” боронили аеропорт 242 дня — з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015-го.

Информатор


Теги статьи: Пески

Дата и время 17 мая 2015 г., 14:15     Просмотры Просмотров: 2185
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.52419