АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -6°C
Харьков: -7°C
Днепр: -3°C
Одесса: 5°C
Чернигов: -6°C
Сумы: -7°C
Львов: -5°C
Ужгород: 0°C
Луцк: -5°C
Ровно: -6°C

РФ намагається розіграти в Україні «другий фронт» – Тимчук

РФ намагається розіграти в Україні «другий фронт» – Тимчук
РФ намагається розіграти в Україні «другий фронт» – Тимчук

Російська Федерація хоче розіграти в Україні «другий фронт», намагаючись роздути сепаратистські настрої на півдні країни. Йдеться про Одесу та Одеську область.

Про це повідомив військовий експерт, координатор групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук. Новину читачам передає «Преса України».

Зокрема, напередодні в Одесі відбулася друга конференція так званої «Народної ради Бессарабії», де був показаний «законопроект про національно-культурну автономію Бессарабського краю». Крім того, він був представлений людьми, які мають далеке відношення до України.

Цей проект полягає в тому, щоб під повідомленнями про мову, культуру виокремити з простору України  цілий регіон. А потім перетворити його на квазідержавне формування на зразок сусідньої ПМР (Придністровська Молдавська Республіка).

Як підкреслив Тимчук, це новий виток активності спецслужб Росії на території України. 

«Паралельно з посиленою підготовкою масштабного наступу на Донбасі, Кремль намагається розіграти «другий фронт» для максимально можливої дестабілізації ситуації на півдні», – наголосив експерт.

Тимчук переконаний, що це таке собі промацування ґрунту на предмет подальшого розколу України, а також крадіжки територій за третім сценарієм після безкровного «кримського сценарію» та кривавого «донбаського».

Він підкреслює, що сусідство російського військового плацдарму в особі Придністров’я робить цей сценарій цілком ймовірним.

Окрім того, за словами Тимчука,  так звані «новоявлені «бессарабці» і не маскують свою керованість з Російської Федерації.  Зокрема, учасників конференції привітав з Москви один із засновників «Народної ради», відомий в Одесі російський українофоб А. Вєтров.

http://uapress.info


Теги статьи: СепаратизмОдессаСепаратисты

Дата и время 17 мая 2015 г., 20:22     Просмотры Просмотров: 5530
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.242079