АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: -3°C
Днепр: -2°C
Одесса: 1°C
Чернигов: 0°C
Сумы: -2°C
Львов: 2°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 1°C
Ровно: 0°C

Син чернігівського забудовника Вереші буде відбирати працівників Антикорупційного бюро України

Син чернігівського забудовника Вереші буде відбирати працівників Антикорупційного бюро України
Син чернігівського забудовника Вереші буде відбирати працівників Антикорупційного бюро України

Син відомого в Чернігові забудовника Віктора Вереші Роман став одним з представників конкурсної комісії з проведення конкурсу з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції.

До складу комісії увійшли представники громадських організацій. Роман Вереша представляє громадську організацію «Чернігівщина».

Окрім Вереші, за результатами зборів було вибрано Олега Самуся, Віктора Шлінчака та Олександра Ружицького. Про це повідомляє  УНН з посиланням на прес-службу КМУ.

«Як зазначив голова ініціативних зборів — заступник Міністра Кабінету Міністрів України Роман Греба, всього було подано 51 заявку від громадських організацій. Відповідні заяви приймалися з 7 по 11 травня цього року», — йдеться у повідомленні.  

Зазначимо, що компанію забудовника Віктора Вереші «Укрсівербуд» тісно пов’язують з чернігівською міською владою. Навколо будівництва цієї компанії доволі часто виникали земельні скандали.

Останній скандал, пов’язаний з «Укрсівербудом», стався через те, щокомпанія викупила борг ПАТ «Домобудівник» рятуючи міського голову Олександра Соколова від кримінального переслідування.

Додамо, що син Вереші Роман входить до складу компанії забудовників батька. Засновником дочірнього підприємства “УкрСіверБуд” ЗАТ “ДСК” є ТОВ “ДСК-1”. Засновниками цієї фірми є Сергій Замокін, Роман Вереша, Віктор Вереша і директор комунального підприємства “Чернігівбудінвест” Віталій Собиченко.

Також, Роман Вереша має адвокатську практику.

Зазначимо, що за словами заступника Міністра Кабінету Міністрів, до складу конкурсної комісії входитимуть 8 кандидатів: 4 від громадських організацій і по одному від Президента України, Верховної Ради, Уряду та Національного агентства з питань державної служби.

“Це буде новий орган по запобіганню корупції, який створюватиме методологічні засади, розроблятиме концепції, перевірятиме декларації державних службовців та працюватиме над створенням єдиного реєстру декларацій”, — цитує прес-служба уряду Романа Гребу.

Нагадаємо, 18 березня цього року, Кабінет міністрів України на своєму засіданні створив Національне агентство з питань запобігання корупції.  


Автор: Чернігівщина: події і коментарі


Теги статьи: Вереша Роман

Дата и время 18 мая 2015 г., 13:10     Просмотры Просмотров: 5506
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
17 января 2019 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.060428