АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -2°C
Харьков: 0°C
Днепр: 0°C
Одесса: 0°C
Чернигов: -2°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 7°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

В ЧОМУ ВИННІ НАШІ ДІТИ?

В ЧОМУ ВИННІ НАШІ ДІТИ?
В ЧОМУ ВИННІ НАШІ ДІТИ?

Обурені батьки вихованців ДНЗ №228 збирають шокуючі факти діяльності завідуючої столичного дитячого садочку Некришевич Діани Леонідівни. Скільки ще часу керівники управління освіти Печерського району закриватимуть очі на скарги та звернення батьків і чому в нашій країні відповідальні посади досі обіймають непрофесіонали? 
 
Протягом 2013-2014 р.р. до Печерської районної в м. Києві адміністрації неодноразово подавалися скарги щодо роботи Некришевич Діани Леонідівни у ДНЗ № 228 та її недостойної поведінки. На жаль, на всі скарги відповідь була одна — факти не підтверджені.
 

ДНЗ 228. Детский садик в центре столицы.ДНЗ 228. Детский садик в центре столицы.ДНЗ 228. Детский садик в центре столицы.
Київ, ДНЗ № 228. Дитячий садок в центрі столиці. Жахливий стан грального майданчика.

 

Некришевич Діана Леонідівна неодноразово знаходилась на робочому місті у нетверезому стані, дозволяла собі нецензурно висловлюватись у присутності дітей. Цю інформацію підтверджують вихователь та батьки, а також сусіди будинку, в якому знаходиться ДНЗ № 228 (копії актів знаходяться у Печерській районній адміністрації). Попереднім місцем роботи Діани Леонідівни був ДНЗ № 159 Шевченківського району, з якого вона звільнилась за власним бажанням, проте, є інформація, що причиною звільнення була її недостойна поведінка та перебування на роботі у нетверезому стані.
 
Незважаючи на це, Діана Леонідівна продовжує свою трудову діяльність у закладі освіти. Ось лише деякі факти, які підтверджують, що дана особа не має права обіймати посаду завідуючої:

  1. У серпні-жовтні 2013 р. завідуюча Некришевич Д.Л. збирала гроші у батьків своїх вихованців. Куди пішли ці гроші невідомо – жодного звіту про витрати не надано представниками садочку. У липні 2014 року, під час перевірки, яку проводила Печерська районна адміністрація, було виявлено, що факт передачі грошей не підтвердився. Висновки були зроблені на підставі телефонних розмов перевіряючих з батьками, але прізвища батьків не були вказані (і невідомо, чи були взагалі такі переговори). Батьки наполягають, що гроші завідуючій передавали особисто в руки. За неодноразовою вимогою батьків 31 березня 2015 року відбулися загальні батьківські збори, які проводила в.о. начальника управління освіти Печерського району Лавриненко О.Б. Батькам, які підписували скарги щодо збору грошей, не дали слова (є запис зборів на диктофоні). Деякі з батьків, які особисто в руки здавали Некришевич Д.Л. гроші, не побачили своїх прізвищ у списку. Некришевич Д.Л. не змогла відповісти на жодне запитання з боку батьків, а шановна пані Лавриненко Оксана Борисівна пообіцяла проведення службового розслідування та натякнула невдоволеним батькам, що їм краще змінити дитячий садочок. Представник адміністрації вважає, що доцільніше батькам змінювати садочок, ніж звільнити одну людину і налагодити роботу у ДНЗ № 228?
  2. За час роботи Некришевич Д.Л. на посаді завідуючої рейтинг ДНЗ № 228 з п’яти балів знизився до трьох балів,а в усіх діях завідуючої відчувається впевненість в підтримці людей, за спинами яких вона відчуває себе, як за кам’яною стіною. Одним з покровителів вважається начальник відділу дошкільної освіти — Резенчук Наталія Володимирівна.
  3. За часів Некришевич Д.Л., діти залишались без вечері, проте, завідуюча не понесла за це ніякого покарання.
  4. За один рік роботи Некришевич Д.Л. з дитячого садочку звільнилося 6 працівників. Деякі з цих людей пропрацювали в цьому дитячому садку багато років і звільнилися тому, що не могли працювати під керівництвом цієї завідуючої. Є декілька заяв цих співробітників на ім’я голови Печерської районної адміністрації в м. Києва, що вони вимушені були звільнитися за власним бажанням, тому що їм не давали нормально працювати. На жаль, на ці заяви ніхто не реагує. В ДНЗ № 228 з’явився так заний «клан» із чотирьох працівників (вихователя середньо-старшої групи, музичного керівника, вихователя ясельної групи, яка за сумісництвом є мамою завідуючої Некришевич Д.Л., і яка була звільнена с посади завідувача ДНЗ № 2 у зв’язку виходом на пенсію). Цей «клан» робить все для того, щоб «небажані в колективі» працівники звільнилися за «власним бажанням».
  5. Після останньої скарги батьків, які незадоволені Некришевич Д.Л., почали дискредитувати дітей. Після урочистого ранку, присвяченого святкуванню 8 Березня, у садку завжди починається підготовка до наступного свята — випускному для дітей, які йдуть до школи. завідувач Некришевич Д.Л. та музичний працівник Балашук І.І. зробили все, щоб випуск не проводився, не зважаючи на те, що під час зборів Лавриненко О.Б. наказала провести свято. Сценарій випускного з’явився тільки у кінці квітня, а не на початку березня. Для підготовки залишається 2-3 тижні, а цього часу недостатньо. Це є злісним порушенням функціональних обов’язків з боку Некришевич Д.Л. та музичного керівника Балашук І.І., а також прав наших дітей. Вісім дітей залишили без свята…
  6. Жахливий стан дитячого майданчику ДНЗ № 228. Систематично порушується «Інструкція з життя та безпеки дітей». Обладнання на дитячому майданчику знаходиться в аварійному стані і не ремонтується (фото додаються). Для того, щоб навести лад на дитячому майданчику, Некришевич Д.Л. не вистачає часу….або бажання?
    
   Також з 2012 року не ремонтуються ганки, хоча раніше плановий ремонт проводився щороку у серпні (фото додаються).
ДНЗ 228. Центральный вход в детский садик в центре столицы.

ДНЗ 228. Центральный вход в детский садик в центре столицы.

 

 1. Вже 1,5 року батьки вимагають повернути у хол двері, які були зняті завідуючою «для краси». Ці двері у зимовий період зберігають тепло у групі. Батьки неодноразово зверталися до завідуючої, щоб вона повернула ці двері на місце, вона обіцяла, але на цей час двері не встановлені, внаслідок чого в групі холодно і діти часто хворіють.
 2. Останні дві скарги подавалися на ім’я депутата Київської міської ради Терентьєва М.О. та Голові Печерської районної адміністрації у місті Києві Мартинчуку С.О. Була призначена комісія (і знов без залучення батьків) Через 3 дні після призначення комісії щодо перевірки роботи завідуючої ДНЗ № 228, Некришевич Діана Леонідівна пішла на лікарняний, на якому перебувала 3 місяці. На ім’я депутата Терентьєва М.О. з Департаменту освіти і науки, молоді та спорту за підписом директора департаменту О. Фіданян надійшла відповідь, що розслідування щодо порушення службових обов’язків завідуючої буде розглянуто після повернення її на роботу з лікарняного. Також на депутатське звернення надійшла відповідь з КМДА за підписом В. Кличка, що питання доцільності перебування Некришевич Д.Л. на посаді буде розглянуте після її виходу на роботу.
 3. У лютому 2015 року в ДНЗ №228 перевірку проводила заступник начальника Інспекції навчальних закладів, член Київської міської регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації Нерознак Н.П. Вона розмовляла з батьками і сказала, що знайшла дуже багато порушень, в тому числі підроблені протоколи зборів, яких на той час не було проведено. Нам було обіцяно, що після виходу Некришевич Діани з лікарняного одразу ж буде призначено службове розслідування з залученням батьків. До Печерської районної адміністрації будуть запрошені батьки, які підписували скарги, колишні співробітники, які вимушені звільнитися, а також свідки, які підписали заяви, що бачили її в непристойному стані. Час минав, а службового розслідування ніхто не призначив… 17 квітня завідувач Некришевич Д.Л. була атестована. На атестації була присутня так звана «криша» Некришевич Д.Л. — Резенчук Наталя Володимирівна – начальник відділу дошкільної освіти та соціального захисту дітей Департаменту освіти і науки, молоді та спорту. Завідуюча ДНЗ сказала, що всі питання стосовно скарг урегульовані, а скарги писали не батьки, а «ненормальная» вихователь….
 4. Доводимо до Вашого відома, що в ДНЗ № 228 багато так званих «мертвих душ». Згідно переліку, у групах 23-24 дитини, велика кількість дітей садочок не відвідують (деякі не з’являлись жодного разу протягом року). Дітей, які не з’являлися у садку по декілька місяців, чомусь не відраховують, не зважаючи на кількість бажаючих потрапити у садочок. Всім відомо, які черги існують у місті для того, щоб потрапити у дитячий навчальний заклад, але на це порушення з боку завідуючої ніхто не звертає уваги.
 5. В травні 2014р. Печерська районна адміністрація не збиралася продовжувати контракт Некришевич Д.Л. у зв’язку з численними скаргами, але вона і досі залишається завідуючою. Враховуючи, що в Печерській районній державної адміністрації у м. Києві та у РУО працюють люди, для яких завідуюча ДНЗ № 228 Діана Некришевич важливіша, ніж діти, можна зробити висновки, чому вони закривають очі на всі порушення….

 

ДНЗ 228. Детский садик в центре столицы.ДНЗ 228. Детский садик в центре столицы.
Київ, ДНЗ № 228. Дитячий садок в центрі столиці. Жахливий стан грального майданчика та дитячого садка в цілому.

 

І останнє: Не може людина, яка пиячить, непристойно себе веде в дитячому садку та в громадських місцях, абсолютно непрофесійна та не толерантна, обіймати посаду завідуючої ДНЗ та займатися вихованням майбутнього покоління!
 
 

Небайдужі батьки для ОРД

 ОРД


Теги статьи: Некришевич ДианаДНЗ 228

Дата и время 19 мая 2015 г., 15:34     Просмотры Просмотров: 6095
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что делать с «евробляхами»?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.05169