АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 16°C
Харьков: 16°C
Днепр: 17°C
Одесса: 18°C
Чернигов: 15°C
Сумы: 15°C
Львов: 16°C
Ужгород: 16°C
Луцк: 17°C
Ровно: 16°C

В Україні представили новітню штурмову гвинтівку «Малюк»

В Україні представили новітню штурмову гвинтівку «Малюк»
В Україні представили новітню штурмову гвинтівку «Малюк»

Під час презентації новинок систем озброєння і вогнепальної зброї, був показаний новий автомат «Малюк».

Цей автомат є кардинальною модернізацією радянського автомата «Калашникова», яку було проведено фахівцями підприємства ТОВ «ІнтерПроІнвест» у партнерстві з Науково-технічним центром точного машинобудування України.

«Малюк» сконструйований за схемою «булпап», коли спускний гачок переміщений вперед і знаходиться перед магазином і ударно-спусковим механізмом. Там же знаходиться кнопка викидання магазину. Запобіжник також перенесений вперед і виконаний у вигляді кнопки.

Зброю оснащено трьома планками Пікатінні – для встановлення додаткових оптичних і механічних пристроїв, зокрема прицілу, ручки, сошок тощо. Також на «Малюк» кріпиться і швидкознімний глушник.

Новинка використовує стандартні магазини від автоматів Калашникова. Для кращої фіксації та примикання магазину, було розроблено спеціальну шахту ствольної коробки. Однак через це нововведення зброя не зможе використовувати багаторядні та дискові магазини.

"Новый" облик АК. Буллпап "Малыш" / Вулкан-М "Малюк" (Украина)

Запобіжник у автомата знаходиться над спусковим гачком, що дуже зручно, а ось перемикач режиму вогню – ззаду справа, що вкрай незручно.

Оновлений український автомат «Малюк» має хороші шанси як усередині країни, так і сприятливі перспективи у просуванні на світовий ринок стрілецької зброї. У сегменті стрілецької зброї, автомат зможе зайняти нішу разом із зразками провідних виробників світу.

Розробляти автомат почали у 2005 році за участю фахівців компанії ТОВ «ІнтерПроІнвест», враховуючи досвід розробки автоматів «Вепр». Перший експериментальний зразок отримав найменування «Вулкан-М».

Другий зразок, в конструкцію якого було внесено 12 змін і удосконалень (змінено напрямок викидання стріляної гільзи, знімні механічні прицільні пристосування, можливість установити глушник, кріплення для знімних сошок тощо), отримав найменування «Малюк». Був виготовлений один демонстраційний екземпляр.

У січні 2015 автомат презентували ще раз – на Гончарівському полігоні в Чернігівській області, на кришці ствольної коробки був встановлений коліматорний приціл.

Тактико-технічні характеристики автомата "Малюк"

Тип набоїв: 5,45х39 мм / 7,62х39 мм

Довжина: 712 мм / 712 мм

Довжина ствола: 415 мм / 415 мм

Вага з порожнім магазином: 3,2 кг / 3,3 кг

Ємність магазина: 30 набоїв / 30 набоїв

Прицільна далекість, м: до 1000 / до 1000

Далекість прямого пострілу по грудній мішені, м: 460 / 340

Початкова швидкість кулі, м/с: 900 / 715

 

http://zbroya.info


Теги статьи: УкраинаОружие

Дата и время 20 мая 2015 г., 19:18     Просмотры Просмотров: 7367
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.179438