АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: -1°C
Днепр: 0°C
Одесса: 2°C
Чернигов: -3°C
Сумы: -1°C
Львов: -1°C
Ужгород: 2°C
Луцк: 0°C
Ровно: -1°C

У Донецьку різко зменшилася кількість покупців у магазинах і супермаркетах

У Донецьку різко зменшилася кількість покупців у магазинах і супермаркетах
У Донецьку різко зменшилася кількість покупців у магазинах і супермаркетах

Схоже, що введена українською владою повна заборона на проїзд в окуповану збройними силами Російської Федерації і терористами «донецької народної республіки» частин Донецької області будь-якого автомобільного транспорту, в тому числі і вантажного, має свої плоди – в донецьких магазинах різко зменшилася кількість покупців.

Пропонуємо читачам «Преси України» невеликий огляд соціальних мереж і політичних інтернет-форумів, з яких підтверджується інформація про різке зменшення продовольчих товарів на полицях донецьких магазинів і супермаркетів.

***
АМСТОР! У чергу за Брусницею, стройсь! Товару немає, покупців немає.. Подейкують, що закриття...

За останні 2-3 тижні кількість покупців зменшилося прямо на очах. Причому скрізь.

До речі, на блокпостах порожнеча намалювалася. Їздять тільки ті, хто з пропусками. Значить бабла все менше, можливості купити продукти в Україні все менше. Ох веселуха накльовується.

Політика блокади таки діє (не маю на увазі чисто пропускну систему для громадян). Я з самого початку говорив, що це ЖОРСТКО, але за великим рахунком – правильно.

Тю, я це вже рік тут кажу... Більше того, я стверджую, що якби блокада була введена вже 12 травня 14 року, причому така, що ні туди, ні звідти, можливо, ситуація була б зовсім іншою.

Потрібно брати приклад з Ахметова і валити звідти, поки не пізно. Те, що Ахметов таки згорнувся там, про щось говорить. Щури ніколи не помиляються.

На Калінінському (місцевий ринок – ред..) - Отсос Петрович... А був один з найжвавіших... Тому що далеко від обстрілів.

(На кордон між Україною і «днр» - ред..) їздять і без перепусток, за додатковий корм на блокпостах. Черги менше ніж на травневі, але теж чимало стояти. Перевізники домовляються на блокпостах і проходять без пропусків і продукти тягають.
***

Нагадаємо читачам «Преси України», що неймовірно, але всі «принади» такого суспільного явища як корупція в повній мірі перейшла від українського суспільства до терористичної «донецької народної республіки»: там вже вимагають хабарі від тих, хто переоформив собі українську пенсію.

Схема «заробляння» працівниками терористичного «пенсійного фонду» «днр» доволі проста: до українського Пенсійного фонду вони відправляють списки жителів, які отримують пенсії від «днр».

Зрозуміло, що український Пенсійний фонд, отримавши ці списки, відразу скасовує українську пенсію для тих, хто вирішив отримувати відразу дві пенсії.

Але тут в гру вступає корупційна складова в «днр»: «всього-на-всього» за дві тисячі гривень можна домовитися з чиновником «пенсійного фонду» «днр», щоб ім’я та прізвище отримувача місцевої пенсії не передали до «великої» України і, таким чином, пенсіонер буде і надалі отримувати дві пенсії – в українських гривнах та російських рублях.

Варто відзначити, що практично всі працівники днр-рівського «пенсійного фонду» – це колишні українські працівники ПФ, які прекрасно знають і розуміють абсолютно усі ці нюанси своєї роботи.


Теги статьи: Донецк

Дата и время 20 мая 2015 г., 22:23     Просмотры Просмотров: 3065
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.158595