АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 4°C
Днепр: 5°C
Одесса: 4°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 2°C
Львов: 0°C
Ужгород: 5°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

Укрпошта: «ефективний менеджмент» або шлях до банкрутства?

Укрпошта: «ефективний менеджмент» або шлях до банкрутства?
Укрпошта: «ефективний менеджмент» або шлях до банкрутства?

Важкі часи переживає Українська пошта. Економічні показники колись успішного домінуючого на ринку державного підприємства поштового зв’язку з року в рік погіршуються, якість не відповідає вимогам часу, конкурентоспроможність на нулі.

Молоді приватні оператори (Нова Пошта, Міст Експрес тощо) без супротиву перебрали на себе доставку відправлень в Україні; DHL, TNT та FedEx панують на ринку міжнародних посилок; на грошових переказах заробляють банки. Не без допомоги конкурентів, що надали перевагу обслуговуванню корпоративних клієнтів, значно скоротилися обсяги письмової кореспонденції. У той час, коли інші гравці ринку розширюють мережу, пропонують клієнтам нові послуги і поліпшують якість обслуговування, Укрпошта, щоб вижити, вимушена закривати відділення, скорочувати штати, змінювати у гіршу сторону графіки і терміни доставки відправлень.

За останні роки в Укрпошті змінилося майже з десяток керівників. Кадрова політика міністерства будується на трьох китах – корпоративних, партійних і фінансових інтересах. Нові керманичі перші 100 днів знайомились з підприємством (де і як можна заробити), розставляли на грошові посади своїх людей і на першому брифінгу заявляли про рішучу боротьбу з корупцією, критикували недолугих корисливих попередників і анонсували радикальні реформи і зміни на краще. Мабуть з цією метою за рахунок підприємства регулярно виїздили за досвідом то в Англію, то в Швейцарію, чи на худий кінець – в Нідерланди. За рік-півтора підприємство втрачало 10-20 млн. грн., що плавно перетікали на особисті рахунки так званого «топ-менеджменту». За матеріалами перевірок тільки у 2013-2014 рр. на підприємстві виявлено порушень на більш ніж 60 млн. грн. До реформ і перетворень справа, як правило, не доходила, бо призначався новий керівник і треба було звільняти крісло.

Ось і зараз на підприємстві новий В.О. Теж з бізнесменів, теж з Вінниці і брат - нардеп з Удару. Але це так, просто співпало. На прес-конференції теж говорив про корупцію, про прозорість у роботі, про реформи, модернізацію і нові технології. Згадав про кадри і запевнив, що буде спиратися на досвідчених працівників. А головне - з радістю повідомив, що план І кварталу по доходах перевиконано майже на 19 % в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Навіть прибуток є, аж 12 млн. грн.! Тобто, як дехто зрозумів, кризу подолано і труднощі позаду (нам би таких керівників в Уряд, може й Україна би через півроку на ноги встала?!). От тільки не зрозуміло, за рахунок чого збільшилися доходи – за рахунок зростання обсягів наданих послуг чи це закономірні наслідки знецінення національної валюти?

Але це так, до слова. А взагалі, ми - за реформи, модернізацію, нові технології. От тільки з ким Ви їх будете впроваджувати, пане В.О.?! З дідусями – керівниками Херсонської, Донецької, Львівської, Сумської та інших дирекцій? Чи з пенсіонерами – ветеранами з центрального апарату, що посідають тут далеко не рядові посади? Вони дійсно досвідчені і готові підставити Вам свої плечі, як підставляли їх Вашим попередникам. Тільки де тепер ті попередники, а вони – ось, тут, готові до нових звершень. Та чи будуть вони, ці звершення?  

http://kraina.name


Теги статьи: УкрпоштаУкрпочта

Дата и время 21 мая 2015 г., 12:33     Просмотры Просмотров: 4547
Комментарии Комментарии: 0

Похожие статьи

«Укрпочта» потратит 200 млн на обман НБУ
"Укрпочта" значительно поднимает тарифы: обнародованы новые расценки
Війна пошт. Чому "Нова пошта" пішла на "Укрпошту"

«Укрпочта» планирует купить небольшой банк
Банковские услуги от «Укрпочты» без лицензирования чреваты возникновением всеукраинской «черной кассы»
Банковские услуги от «Укрпочты» без лицензирования чреваты возникновением всеукраинской "черной кассы"

«Укрпочта» перестаньте издеваться над людьми, такая услуга не предоставляется
«Укрпочта» в январе-сентябре получила 415 млн грн чистого убытка
Святаш виграв у екс-замголови СБУ 124 мільйони «Укрпошти» на фургони СITROEN

Коррупция в «Укрпочте»: подчиненный директора одесского филиала вернулся на работу
Начальник одесского почтового отделения растратила 320 тысяч гривен
«Укрпочта» повысит тарифы

Комментарии:

comments powered by Disqus
14 декабря 2017 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

На чьей вы стороне в событиях под Радой?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.069558