АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -1°C
Харьков: 0°C
Днепр: 2°C
Одесса: 3°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 7°C
Ужгород: 11°C
Луцк: 8°C
Ровно: 8°C

"У кілометровій зоні від лінії розмежування всі поля засіяні та оброблені. В кілометровій!" - волонтер

"У кілометровій зоні від лінії розмежування всі поля засіяні та оброблені. В кілометровій!" - волонтер
"У кілометровій зоні від лінії розмежування всі поля засіяні та оброблені. В кілометровій!" - волонтер

Військового позитиву пост від священника і волонтера Костянтина Холодова

Приїхавши зі сходу в Київ, одразу встрягли у корок на В.Окружній. Одразу відчув у собі певне роздратування, але згодом заспокоївся: "там" заторів немає. Ще колись заможний Донецьк теж мабуть дратувався через тисняву на дорогах... Зараз там вільний проїзд у будь-якому напрямку.

Від контрасту між режимним сходом і цілодобово гуляючою веселою столицею на початку робиться не по собі, але згодом розумієш, що це добре. Не можна масово занурюватися у деперсняк і недовіру - може дах з’їхати.

Що казати, - українці - це цинічні бандери та добрі господарі. В кілометровій зоні від лінії розмежування всі поля засіяні та оброблені. Всі поля!!! В кілометровій!!! Люди обробляють городи.

У солдатів на передовій грядки з різними зеленощами: від цибулі з патісонами до полуниці з морквою. Господарі своєї землі захищають свою землю. Свята справа.

Хлопці трохи змучені, але бадьорі та з високим бойовим духом та гумором.

Місцеве населення потроху приходить до тями. Ті, які переселенці - ті взагалі мало не волонтери (а деякі і справді волонтери). Відчули все на собі.

Ніхто нікого зливати не збирається. Оборона міцна. Ворог не пройде. Командири і особовий склад мотивовані. Всі розуміють суть проблеми, у всіх родини. І городи.

Тому раджу всім "зливальникам" заспокоїтися, набрати в легені повітря і порахувати до десяти. А ще краще піти до церкви (не до московської, звісно) і помолитися за наше військо, за державу, за народ, за перемогу, за наше спільне і мирне майбутнє у вільній країні з гарною назвою Україна.


Теги статьи: ВолонтерствоАТО

Дата и время 22 мая 2015 г., 13:22     Просмотры Просмотров: 2742
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Уйдет ли Луценко в отставку?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.159502