АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 14°C
Харьков: 20°C
Днепр: 22°C
Одесса: 20°C
Чернигов: 13°C
Сумы: 20°C
Львов: 9°C
Ужгород: 10°C
Луцк: 10°C
Ровно: 10°C

“Злив” всіх: Терорист “Молот” добровільно здався СБУ

“Злив” всіх: Терорист “Молот” добровільно здався СБУ
“Злив” всіх: Терорист “Молот” добровільно здався СБУ

Бойовик добре подумав та зрозумів, що здатися самому буде краще.

В управління Служби безпеки України в Дніпропетровській області добровільно здався житель Дніпропетровська, бойовик «ДНР» з позивним «Молот». Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Хартію 97. Він розповів, що входив до складу воєнізованих формувань, які займалися постачанням зброї та боєприпасів в «ДНР» і здійснювали охорону засуджених під керівництвом бойовиків.

Також, бойовик підтвердив, що терористами керують російські командири і інструктори, а серед рядових бойовиків є кримінальники. Слід зазначити, що здача в український полон відбувається завжди дуже обережно, оскільки ватажки терористів за це карають і розстрілюють.

Дії бойовика «ДНР» були кваліфіковані за ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України, а саме – звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка перебувала у складі воєнізованих або збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування державні органи.

СБУ нагадує, що громадянин, який добровільно повідомив правоохоронним органам про відповідну терористичну діяльність, сприяв її припиненню або розкриттю злочинів, якщо в її діях немає складу іншого злочину, звільняється від кримінальної відповідальності.

Джерело: http://patrioty.org.ua


Теги статьи: ДНР

Дата и время 22 мая 2015 г., 18:23     Просмотры Просмотров: 3065
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.083295