АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 29°C
Харьков: 29°C
Днепр: 31°C
Одесса: 32°C
Чернигов: 29°C
Сумы: 29°C
Львов: 22°C
Ужгород: 25°C
Луцк: 25°C
Ровно: 25°C

Під Донецьком ЗСУ наловили п’яних сепаратистів


Декілька днів назад силами ЗСУ були затримані озброєні терористи так званої ДНР.

Сепаратистів затримано через декілька годин після тривалого бою. Цікаво, що затримані були геть п’яні і йшли з трьохлітровою банкою з пожертвами на нужди “Новоросії” в середині, похмелятися.

Таким чином у полон потрапили типові представники так званої “Новоросії”, яких згодом можна буде обміняти на українських патріотів ув’язнених окупантами. При затриманні сепаратисти намагались чинити опір, за що й були зв’язані .

В той же час, за інформацією голови Центру визволення полонених при Міністерстві оборони Юрія Тандіта, у полоні залишається близько 300 співітчизників. За допомогою волонтерів та держави визволити вдалося вже близько 2,5 тисяч осіб.

“Залишається біля 300 наших людей , полонених, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, а також на території сусідньої держави. Ми знаємо практично всі місця, де находяться наші хлопці, на території сусідньої держави. Ми бачимо сліди їх находження, в кількох містах, це прикордонні з Україною області центри, а також Москва і Санкт-Петербург. Туди їх, я сподіваюся, зараз не перевозять. Деякі з них там знаходилися ще з часів, коли був відкритий неоголошений другий фронт, після 14 серпня” – розповів Тандіт.

Информатор


Теги статьи: Сепаратисты

Дата и время 22 мая 2015 г., 20:18     Просмотры Просмотров: 2804
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.081973