АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 23°C
Харьков: 20°C
Днепр: 22°C
Одесса: 27°C
Чернигов: 23°C
Сумы: 21°C
Львов: 20°C
Ужгород: 22°C
Луцк: 22°C
Ровно: 22°C

Названі лідери “кнопкодавства” у Раді

Названі лідери “кнопкодавства” у Раді
Названі лідери “кнопкодавства” у Раді

Хочу привітати Арсенія Яценюка та його фракцію за те, що за останні два дні, зусиллями Тетяни Чорновол і Сергія Пашинського, їм вдалося обійти колишніх регіоналів з фракції “Відродження” та стати лідерами з КНОПКОДАВСТВА в постреволюційному парламенті!

Мастер-клас від зам голови фракції Сергія Пашинського: Також, вітаю Арсенія Петровича з тим, що йому стабільно вдається забувати про всі свої обіцянки та все краще копіювати дії минулої влади. Адже, обіцянки депутата-опозиціонера та Прем’єр-міністра – різні речі…

“Кожен депутат повинен голосувати особисто” – так говорив опозиціонер Арсеній Яценюк в 2012 році. Тоді Яценюк блокував парламентську трибуну з вимогою покарання депутатів, які дозволяють собі кнопкодавити, а також збирав та показував фото та видео факти кнопкодавства на трибуні ВР вимагаючи переголосування. Та як кажуть: “місце сидіння визначає точку зору”. Очевидно, Яценюк вже забув, як блокував трибуну, а деякі депутати-майданівці про те, за що виступали на Майдані.

Але, люди точно не забудуть якою ціною прийшла до влади партія Яценюка і завжди можуть нагадати “Народному фронту” як закінчили ті, на кого вони зараз так прагнуть бути схожими. Звертаюсь також до депутатів фракцій “Самопоміч”, “Батьківщина” та ін., з боку яких не було зафіксовано “кнопкодавство” – зареєструйте та проголосуйте за законопроект, який передбачатиме суворе покарання в випадку неособистого голосування (аж до складання мандата). Арсеній Яценюк же, має чудову можливість показати на депутатах власної фракції, яке покарання він мав на увазі в 2012 році.

Хоча, він наврядчи цим скористається. P.S.: І на останок, ще один приклад – “депутатських обіцянок”. Ось, депутат Андрієвський спійманий на кнопкодавстві кілька місяців тому: А це – фото з сайту цього ж депутата: Кожен депутат повинен голосувати особисто і особисто нести відповідальність за свій голос, – Дмитро Андрієвський. Можливо депутатство викликає вибіркову втрату пам’яті? P.P.S.: дякую громадському руху “Чесно” за моніторинг кнопкодавів.

Катерина Бутко


Джерело: http://patrioty.org.ua/


Теги статьи: Кнопкодавство

Дата и время 22 мая 2015 г., 23:22     Просмотры Просмотров: 2234
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Что нужно сделать с Савченко?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.096844