АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 0°C
Харьков: 0°C
Днепр: 1°C
Одесса: 2°C
Чернигов: 0°C
Сумы: 0°C
Львов: 0°C
Ужгород: 1°C
Луцк: 0°C
Ровно: 0°C

«Господарі» ДАБІ вчергове посміялися над Зеленським

«Господарі» ДАБІ вчергове посміялися над Зеленським
«Господарі» ДАБІ вчергове посміялися над Зеленським

Некомпетентність, нездатність ухвалювати рішення, жадібне оточення – це далеко неповний перелік недоліків, які поставили Володимира Зеленського на межу остаточної поразки у його несміливих і достатньо недолугих спробах подолати корупцію.

Відмова від впровадження реформи у галузі будівництва – ще одне підтвердження вищезазначеним характеристикам чинного голови держави.

Все було у його руках: достатня кількість повноважень і влади, більшість в парламенті, підтримка з боку громадянського суспільства. Але реформа в сфері компетенцій гіперкорумпованої структури ДАБІ зупинена. З мовчазної згоди президента Зеленського мільярдні потоки брудних грошей продовжать наповнювати кишені людей, за якими ще з часів Януковича плаче СІЗО. Прізвища цих людей загальновідомі, як, власне, і схеми, за якими вже тривалий час із будівельної галузі викачуються гроші.

Вадим Столар – народний депутат від Опозиційної платформи – За життя, який контролює мінімум чотири будівельні компанії Києва і донедавна був «смотрящім» за будівельною галуззю столиці.

Тетяна Плачкова, депутат від тієї ж таки Опозиційної платформи, відома організацією незаконних схем на посаді заступника начальника ДАБІ і цивільна дружина Олексія Горового, про якого далі ще йтиме мова.

Дмитро Ісаєнко – депутат ОПЗЖ, відомий своїми фантастично успішними махінаціями з майном, замовленнями Міноборони і численними будівельними пірамідами. І в якості людини, яка представляє вже в уряді інтереси цього злочинного угруповання, – міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

 

Саме йому, за інсайдерською інформацією, вдалося переконати президента Зеленського в тому, що систему ДАБІ не варто реформувати зовсім. Яким чином? Просто заспамивши мозок гаранта різного роду страхами про безконтрольне будівництво і про те, як відтепер зросте кількість порушень в країні. Звісно, щоб розвинути цю фобію до критичної межі, допомогли тотально корумповані помічники ПреЗЕдента з 95 кварталу.

Які до цього, випускаючи комічні фільмики і пишучи сценарії примітивно-гумористичних реприз, ніколи і подумати не могли, що зможуть отримати мільйони просто даючи Вові «потрібні» поради. Тут треба віддати належне Чернишову, як умілому стратегу і талановитому лицедію. Останнім він, напевно, і сподобався Зеленському.

Руйнуючи реформу ДАБІ він з усіх сил розповідав у ЗМІ про необхідність її якнайшвидшого втілення та про корупційні схеми, які процвітають в інспекції. Хоча в цей час фактично очолював процес «обілечування» будівельників. У чому фокус? Все дуже просто. Якщо реформувати систему отримання дозволів на будівництво і контролю за дотриманням норм все одно рано чи пізно доведеться, то варто очолити цей процес зараз. Якщо вдасться поховати реформу через численні погодження, голосування, засідання, громадські обговорення і слухання – буде добре.

Адже старі схеми контролюють надійні люди. Ті ж таки брати Горові і старі кадри Януковича. Якщо все ж доведеться реформу впроваджувати, то теж нічого страшного, адже буде час підлаштувати нові механізми під старі корупційні потреби і розставити на ключові позиції відданих справі хабарництва людей. Раніше в межах розпочатої в березні 2020 року реформи архбудконтролю були створені Державна інспекція містобудування України (ДІМУ) та Державна сервісна служба містобудування України (ДССМУ), проте в жовтні уряд усунув керівників цих відомств.

А третього органу з абревіатурою ДАРМУ, який теж мав виконувати важливу роль у впровадженні реформи, взагалі створено не було. Головну роль у цьому, на думку більшої частини аналітиків, відіграв саме Олексій Чернишов. Комедію, яку він розіграв перед Зеленським, це просто шедевр. Один комедіант, який вдає з себе чесного реформатора-міністра, розіграв іншого комедіанта, який з останніх сил вдає з себе Президента країни.

Зеленський, судячи з усього, незважаючи на всі «зальоти» оточення, продовжує вірити, що бореться з корупцією. Хоча, насправді, є її хресним батьком.

Його іменем уже розікрали антиковідний фонд і перетворили у посміховисько так зване Велике будівництво, тепер прийшла черга спотворити до невпізнаваності реформу ДАБІ і зробити систему поборів з будівельників ще більш корупційно-ефективною. Для розуміння, корупційний ринок дозвільної документації оцінюється експертами у 100 мільярдів гривень на рік. І вищезгадані персони Столар, Плачкова, Ісаєнко, міністр Чернишов і їх операційні партнери Брати Горові повністю контролюють всі процеси, хоча офіційно знаходяться по різні боки барикад. До речі, парламентська тимчасова слідча комісія з питань корупції у ДАБІ теж контролюється цим злочинним угрупованням.

Згадані ділки «запхали» у неї Наталію Приходько, колишню помічницю Столара, яка починала кар’єру у фірмі його батьків «Яна», і ще кількох інших близьких до корупційного корита депутатів. Таким чином, Зеленський і та частина політикуму, яка все ж сподівалася дати бій корупції, опинились у повному оточенні, і всі їхні спроби щось змінити будуть приречені на провал. ДАБІ чи його наступники, які б гарні назви їм не вигадували, опиняться у тих самих руках. Горові знову збиратимуть гроші з забудовників, ті розподілятимуть їх далі на продажних міністрів, депутатів, помічників і радників президента.

А відповідати за все буде потім сам Зеленський і політично, і, не виключено, в кримінально-процесуальному сенсі. Цікаво лише одне – як таку перспективу, такий поворот сюжету сприйме Володимир Олександрович, коли дізнається, що оточення цинічно посміялося над ним і всіма його реформами. Спробує Зеленський нарешті стати «мужиком» і чи докладе хоч раз рішучих зусилль, аби не залишитись в історії в якості всенародного посміховиська, чи ця роль йому настільки звична, що він залюбки дограватиме наївного дурника до кінця?

informator


Теги статьи: Приходько НатальяДержавна інспекція з містобудуванняРеформикорупціонериЧернышов АлексейГоровой СергейГоровой ЮрийКорупціяИсаенко ДмитрийСтолар ВадимЗеленскийДАБІГоровой АлексейПлачкова Татьяна

Дата и время 29 декабря 2020 г., 17:21     Просмотры Просмотров: 2122
Комментарии Комментарии: 0


Похожие статьи

Зеленский возжелал провести налоговую амнистию: подробности
У Зеленского спрогнозировали, что будет с гривной в марте
Зеленский ответил на заявление Байдена по Крыму: "вместе мы стоим, раздельно - падаем"

Президент зарегистрировал в Раде 4 фискальных законопроекта по подаче украинцами налоговых деклараций
Зеленський змінив склад делегації України в ТКГ
Новые санкции, контроль двойного гражданства и возврат Крыма: главные решения СНБО

Зеленский отстранил Тупицкого еще на месяц
Зеленський і його "слуги" готують нам "російську весну". Цього разу все серйозно й украй небезпечно
Зеленский расширил штат аппарата СНБО и изменил его структуру – указ

Адвокаты Стерненко: Он не будет просить Зеленского о помиловании
Нотариус, преступно «раздувший» Крючкову офисный центр, попал под следствие Нацполиции
Почему Маркарова оказалась для Зеленского «идеальным послом» в США

Комментарии:

comments powered by Disqus
27 февраля 2021 г.
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Поддерживаете ли вы санкции против телеканалов Виктора Медведчука?Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.231949