АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: -3°C
Харьков: -3°C
Днепр: -1°C
Одесса: 1°C
Чернигов: -3°C
Сумы: -5°C
Львов: -1°C
Ужгород: -1°C
Луцк: -1°C
Ровно: -1°C

За інформацію про місцезнаходження Махніцького та Баганця обіцяно винагороду

За інформацію про місцезнаходження Махніцького та Баганця обіцяно винагороду
За інформацію про місцезнаходження Махніцького та Баганця обіцяно винагороду

17 червня 2015 року о 14-00 у Палаці правосуддя м.Брюссель (Бельгія) на вимогу Королівського прокурора Бельгії за заявою екс-першого заступника глави Адміністрації Президента України Андрія Портнова відбудеться судове засідання за обвинуваченням колишніх керівників Генеральної прокуратури України Олега Махніцького та Олексія Баганця в шахрайстві і фальсифікації документів.


Відповідно до міжнародної Гаазької конвенції від 15 листопада 1965 року судовий пристав органів бельгійської юстиції Майкл Лерой (Michel Leroy) направив Міністерству юстиції України вимогу про вручення повісток Олегу Махніцькому та Олексію Баганцю та зобов’язання прибути в судове засідання.

«У зв’язку з ухиленням зазначених осіб від отримання повісток, з метою надання технічної допомоги Міністерству юстиції України у виконанні вимог судового пристава для участі

зазначених осіб у судовому засіданні 17 червня 2015 року, оголошую винагороду в сумі однієї тисячі гривень за кожного за інформацію про фактичне місцезнаходження Олега Махніцького та Олексія Баганця для вручення їм повісток бельгійського суду», - написав на своїй сторінці в Facebook А.Портнов.

Cудове переслідування колишніх керівників української прокуратури ініційовано екс-першим заступником голови Адміністрації Президента України Андрієм Портновим, щодо якого Євросоюз нещодавно скасував санкції. У заяві, прийнятій бельгійським судом, Портнов навів докази фальсифікації відносно нього відомостей, направлених українськими чиновниками до Євросоюзу.

«У зв’язку з тим, що злочин цими особами скоєно на території України та Бельгії, де розташований офіс Євросоюзу, кримінальне переслідування почато в країні, де цей злочин було завершено», - пояснив А.Портнов.

http://zib.com.ua


Теги статьи: МахніцькийМахницкийБаганец АлексейАлексей баганецБаганець

Дата и время 23 мая 2015 г., 16:50     Просмотры Просмотров: 7017
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Пойдете ли вы на выборы президента Украины?


Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.270636