АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 24°C
Харьков: 20°C
Днепр: 24°C
Одесса: 28°C
Чернигов: 23°C
Сумы: 22°C
Львов: 21°C
Ужгород: 22°C
Луцк: 24°C
Ровно: 24°C

КіберБеркут заявив про злом комп’ютерної мережі Мінфіну України

КіберБеркут заявив про злом комп’ютерної мережі Мінфіну України
КіберБеркут заявив про злом комп’ютерної мережі Мінфіну України

Анонімні учасники групи КіберБеркут заявили про те, що зламали комп’ютерну мережу Міністерства фінансів України, завдяки чому отримали доступ до документів, що становлять інформаційну цінність. За словами хакерів, з цих документів випливає, що Україна сидить в боргах, які не може погасити, тому незабаром буде проголошений дефолт і всі громадяни країни стануть банкрутами.

Новину повідомляє «Преса України».

«Ми, КіберБеркут, сьогодні зламали комп’ютерну мережу Департаменту зовнішнього боргу Міністерства фінансів і, як з’ясувалося, не дарма. Здобуті нами матеріали з усією очевидністю демонструють останнім значущу подію в економічному житті нашої країни - це Український дефолт», - йдеться в повідомленні хакерів на їхньому сайті.

Вони також пропонують усім відвідувачам сайту скачати отримані в результаті кібератаки фінансові документи, серед яких є звітні файли, таблиці та текстові документи. Наприклад, в архівній папці, яку надають хакери, є документ, в якому можна ознайомитись з таблицею, де розписані точні суми державного боргу України станом на 22 травня 2015 року.

 

«Завдяки отриманим нами документам кожен може побачити, до якого стану хунта довела країну. Сьогодні банкрутом стала державна фінансова система, за нею збанкрутують комерційні підприємства і пересічні громадяни країни», - йдеться в повідомленні КіберБеркута.

У тому, що громадяни країни стали «жебраками», винні, на думку хакерів, «зграя олігархів у главі з Порошенком і Яценюком». 

Нагадаємо, хакерська організація «Кіберберкут» опублікувала попередження для населення Донбасу про те, що «керівництво окупованої України планує проведення низки провокацій на кордоні з Донецькою та Луганською Народними Республіками». Крім того оприлюднила імена «західних інструкторів» в Україні.

http://uapress.info


Теги статьи: МинфинХакеры

Дата и время 23 мая 2015 г., 21:29     Просмотры Просмотров: 3115
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.060765