АНТИКОР — национальный антикоррупционный портал
Киев: 19°C
Харьков: 21°C
Днепр: 22°C
Одесса: 21°C
Чернигов: 18°C
Сумы: 20°C
Львов: 17°C
Ужгород: 18°C
Луцк: 18°C
Ровно: 18°C

Законопроект про реформу міліції «загадково» зняли з реєстрації, – депутат

Законопроект про реформу міліції «загадково» зняли з реєстрації, – депутат
Законопроект про реформу міліції «загадково» зняли з реєстрації, – депутат

Законопроект про реформу міліції свавільно, грубо порушуючи закон, зняли з реєстрації. Законопроект 1692-1 «Про поліцію і поліцейську діяльність» було розроблено провідними експертами країни та подано від депутатів фракцій БПП, Самопомочі та Батьківщини 27.01.2015.

Це найбільш системний та прогресивний законопроект щодо перетворення міліції з карального апарату на інструмент захисту прав громадян. І от зараз виявляється, що 13 травня закон відкликано.

Про це у своєму блозі на «Українській правді» пише народний депутат Ігор Луценко.

«Я точно знаю, що я не відкликав свій підпис під законом. Я точно знаю, що мій колега Віталій Купрій також не відкликав свій підпис.

Як же таке можливо, що закон відкликали?

За регламентом, ніяк не можливо:

«Стаття 90. Оформлення законопроектів, проектів інших актів

...

3. Якщо законопроект, проект іншого акта ініційовано кількома народними депутатами, ініціатором його внесення вважається народний депутат, прізвище (підпис) якого на ньому зазначено першим. У разі якщо зазначений народний депутат відкликає свій підпис, ініціатором вважається той, чиє прізвище є наступним».

Тобто якщо припустити, що всі інші співавтори відкликали свої підписи, то законопроект має лишитися зареєстрованим, і авторами його залишимося ми з Купрієм.

З нами вирішили боротися поза правилами. У відкритому двобою у противників нашої міліцейської реформи шансів немає, і вони це зрозуміли. Пішли шахрайським шляхом», – йдеться у блозі.

«Для чого це шахрайство було здійснено?

Щоб мати змогу на «законних» підставах зареєструвати урядовий законопроект «Про національну поліцію», котрий чудом з’явився на сайті того ж таки 13 травня.

Справа в тому, що час на реєстрацію альтернативних законопроектів пройшов. Уряд страшенно затягнув з реформою міліції. Зараз урядовці подали законопроект, який є радше імітацією необхідної реформи, а по суті нічого не міняє.

Відчуваючи безкарність, імітатори вирішили йти шляхом найгрубішого порушення регламенту, яке тільки можна уявити.

Але справа навіть не тільки у реформі міліції (хоча це завдання номер 1 за підсумками розстрілу Небесної сотні та усіх інших жахів, чим займалася і продовжує займатися міліція).

Справа в тому, що після 13.05.2015 можна вважати, що у нас парламенту немає. Адже у нашому парламенті, виявляється, будь-який неугодний комусь законопроект можна буде зняти з реєстрації, не радячись з авторами.

Це все, що вам потрібно знати про чесність тих, хто організовує роботу парламенту. Це все, що вам потрібно знати про урядову «реформу» міліції.

P.S. Звернуся до голови парламенту Гройсмана і до генпрокурора Шокіна. За таке треба дуже жорстко карати. Пишу великими літерами: якщо комусь у високих кабінетах не подобається моє прізвище під законопроектом – нехай мене замінить хтось інший, але реформа міліції має бути здійснена, а не імітована. І парламент має бути парламентом, а не нудним цирком.

P.P.S. Старожили Ради знущаються. Кажуть, такого раніше не бувало, це вперше в українській історії», підсумовує Ігор Луценко.

zik.ua


Теги статьи: Национальная полицияИгорь ЛуценкоЗаконопроект

Дата и время 24 мая 2015 г., 10:08     Просмотры Просмотров: 2821
Комментарии Комментарии: 0

Комментарии:

comments powered by Disqus
loading...
Загрузка...

Наши опросы

Какой из кандидатов уже заявивших о своем участие в президентских выборах самый достойный?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте
0.094475